Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Restauracja Surfing Cowboy

Restauracja Surfing Cowboy

Poznań, Kantaka 8/9/lok.1
Restauracja Surfing CowboyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Restauracja Surfing Cowboy w Poznaniu to miejsce, które oferuje nie tylko amerykańską kuchnię, ale również atrakcje rozrywkowe, takie jak kameralne koncerty w Poznaniu z muzyką na żywo, spotkania typu speed dating dla singli czy wieczory komediowe z zaproszonymi Stand-uperami. 

Restauracja Surfing Cowboy Poznań – koncerty, atrakcje

Restauracja Surfing Cowboy Poznań została stworzona z miłości do kultury amerykańskiej. W sali wiszą plakaty z symbolami charakterystycznymi dla Stanów Zjednoczonych, a za ladą świeci się neonowy napis Coca-Cola. Goście mogą wybierać pomiędzy komfortowymi stolikami ustawionymi obok sceny muzycznej, a krzesełkami barowymi w tradycyjnym stylu.

 

W menu można znaleźć klasyczne przystawki, takie jak chrupiące frytki z autorskimi sosami, krem kukurydziany, tradycyjną surówkę coleslaw, grillowany ser czy sałatkę z kurczakiem. Na większy głód restauratorzy proponują soczyste amerykańskie burgery, skrzydełka kurczaka czy żeberka w sosie BBQ. Nie zabrakło również propozycji dla wegetarian, którzy mogą nasycić się amerykańską potrawką z fasoli – chili sin carne.

 

W ofercie znalazły się również słodkości – np. ciasteczka oreo smażone w cieście czy czekoladowe ciasto teściowej, a także bogaty wybór kolorowych drinków i gorących napojów. Tak szeroka oferta sprawia, że Surfing Cowboy w Poznaniu to idealne miejsce zarówno na spotkanie z przyjaciółmi w dzień, jak i rodzinny obiad czy wieczorną randkę.

 

Jakie jeszcze atrakcje czekają na odwiedzających restaurację Surfing Cowboy w Poznaniu? Koncerty muzyki rozrywkowej wykonywanej na żywo, to stały punkt programu. Dotychczas w obiekcie pojawiły się takie gwiazdy jak: Roadhouse, Swingin’ Bobby, Kacper Joniak czy Good O’L Boys, miłośnicy muzyki mogą również skorzystać z wieczorów karaoke.

 

Połyskująca podłoga parkietu zachęca do spróbowania swoich sił w tańcu. W restauracji organizowane są także wieczory taneczne z muzyką latynoską oraz wydarzenia Line Dancing z nauką tańca w stylu Country.

Restauracja Surfing Cowboy – wydarzenia 2022

Restauracja Surfing Cowboy wydarzenia 2022 to przede wszystkim atrakcje dla osób poszukujących partnera lub nowych znajomych. Jesienią w knajpce odbędzie się speed dating oraz speed friending. To łatwy i komfortowy sposób na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach czy poglądach. Wejściówki można zakupić na portalu eBilet.pl

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Restauracja Surfing Cowboy?
Restauracja Surfing Cowboy znajduje się przy ulicy Kantaka 8-9 w lokalu numer 1 w stolicy wielkopolski, czyli Poznaniu. Restauracja mieści się w budynku odnowionej kamienicy, niedaleko Zamku Cesarskiego oraz płyty Starego Rynku.
Jakie koncerty dla dzieci odbyły się w Restauracji Surfing Cowboy?
W restauracji Surfing Cowboy odbywają się wydarzenia i atrakcje dla całych rodzin, w tym również dla najmłodszych. Dzieci mogły się bawić na koncertach muzyki latynoskiej czy akustycznej, a także wziąć udział w wydarzeniu International brunch in Surfing Cowboy, które miało na celu zintegrowanie mieszkańców z osobami, które przyjechały do ​​Poznania z innych krajów i stanowią teraz ważną część życia miasta.
Jaka atmosfera panuje w Restauracji Surfing Cowboy w Poznaniu?
W Restauracji Surfing Cowboy w Poznaniu panuje miła, nieformalna atmosfera. Miejsce przyciąga fanów kultury amerykańskiej, którzy chcą dobrze zjeść przy dźwiękach muzyki ze Stanów Zjednoczonych.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też