Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Na Tarasie

Na Tarasie

Poznań, św. Marcin 24
Na TarasieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Na Tarasie to wyjątkowe miejsce w centralnej części Poznania, które stanowi doskonałą przestrzeń eventowo-imprezową. Obiekt znajduje się na dachu poznańskiej galerii MM. Goście mogą skorzystać ze specjalnej strefy chilloutu, kosztując jednocześnie przygotowanych przekąsek i smacznych drinków. Miejsce to przyciąga całe tłumy gości szczególnie w okresie wakacyjnym – ciepła, letnia pogoda, bogactwo atrakcji i muzyka na żywo to w końcu doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi.

Na Tarasie – koncerty

Latem ubiegłego roku mieszkańcy Poznania i pobliskich miejscowości mieli okazję zobaczyć występ Sitka. Muzyk rozpoczął swoją karierę już w 2003 roku, działając początkowo z zespołem TWL. Sitek współpracował z takimi artystami, jak m.in. Cleo, Chada, Pezet, Tede, Donatan czy Quebonafide. W jaki sposób można było zdobyć wejściówkę na imprezę organizowaną Na Tarasie? Bilety na występ Sitka sprzedawane były w trzech pulach, a ich ceny oscylowały w graniach 39-59 złotych.

Jakie jeszcze wydarzenia muzyczne odbywają się w lokalu Na Tarasie? Koncert, którego motywem przewodnim była twórczość Eda Sheerana, również cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Poznania. Na scenie wystąpił wówczas Wojtek Kiełbasa – polski gitarzysta i wokalista, wielokrotny gość poznańskiego lokalu.

Na Tarasie – wydarzenia muzyczne

Jakie eventy, zachowane w brzmieniach muzyki house, odbyły się Na Tarasie? Bilety na wydarzenie Follow The Sunset wyprzedały się bardzo szybko. Goście bawili się przy muzyce Sebastiana Mlaxa, który uznawany jest za jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistów sceny klubowej. W jakiej cenie dostępne były wejściówki na imprezę? Bilety na event zdobyć można było już za 10 złotych.

Ogromną popularnością miłośników hip-hopu cieszył się z kolei występ Tedego. Muzyk pojawił się Na Tarasie zaraz po zniesieniu restrykcji związanych z pandemią koronawirusa – show rapera przyciągnęło więc do lokalu całe tłumy fanów. Bilety na wydarzenie dostępne były w sprzedaży elektronicznej.

Na Tarasie zorganizowano także imprezę RooftopParty z udziałem popularnych DJ-ów i wykonawców. Podczas cyklu spotkań goście mieli okazję spróbować swoich sił na trickboardach. Wydarzenie to dedykowane było osobom powyżej 21 roku życia.

Na Tarasie – wydarzenia tematyczne

Miłośnicy aktywności sportowych również skorzystają z atrakcji przygotowanych przez poznański lokal. Na Tarasie odbył się m.in. cykl treningów, podczas których chętni mogli spróbować swoich sił w stretchingu, jodze oraz pilatesie. Na początku każdych zajęć odbywało się krótkie wprowadzenie – prowadząca objaśniała techniki zaplanowanych ćwiczeń, służąc kompleksowym wsparciem podczas trwania treningu.

W ramach spotkań Na Dachu uczestnicy poznali technikę płynnych przejść w jodze, ucząc się połączenia ruchu z oddechem. Prowadząca przedstawiła gościom także metodę pilates, która ma na celu wzmocnienie, rozciągnięcie oraz uelastycznienie mięśni całego ciała. Event ten poświęcony był jednak w głównej mierze rozciąganiu – Dorota Ledworowska prezentowała techniki, których głównym założeniem była równowaga między wzmacnianiem mięśni i siłą koncentracji umysłu a odpowiednio dopasowanym oddechem.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Na Tarasie?
Lokal Na Tarasie znajduje się w centrum Poznania przy ulicy Świętego Marcina 24.
Jakie wydarzenia odbywają się w Na Tarasie?
Na Tarasie organizowane są różnego rodzaj wydarzenia, zarówno koncerty, jak i imprezy tematyczne.
Kiedy został otworzony Na Tarasie?
Lokal Na Tarasie funkcjonuje od 2018 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też