Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Projekt LAB

Projekt LAB

Poznań, Grochowe Łąki 5
Sprawdź wydarzenia
Projekt LABOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Projekt LAB to miejsce stworzone z pomysłem, pasją i z oryginalnym podejściem do muzyki. Goście, odwiedzający to miejsce, mają możliwość bycia częścią wyjątkowego eksperymentu, którym jest percepcja muzyki jako audiowizualnego aktu w postindustrialnej przestrzeni. Projekt LAB to miejsce, które wystawione jest na działanie wibracji, dźwięku i sygnałów świetlnych. Pozwala to na organizację fenomenalnych koncertów i imprez muzycznych, podczas których nie brakuje undergroundowych dźwięków oraz mnóstwa niespodzianek. Mające tu miejsce wydarzenia docenią wszyscy miłośnicy muzyki, tańca oraz wysublimowanej rozrywki.

Organizowane w Projekt LAB koncerty to szereg występów i pokazów artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnie oraz przez internet – i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Projekt LAB – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Projekt LAB, to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy nie tylko mieszkańcom Poznania. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne, koncerty i interesujące widowiska z udziałem artystów muzycznych, oferujących naprawdę interesujące, pełne atrakcji show. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym z pewnością ilość sprzedawanych na nie biletów.

Dlaczego warto odwiedzić Projekt LAB? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce to spora dawka niezapomnianych przeżyć. Klub to jedno z tych nielicznych miejsc, które warto odwiedzić, przyjeżdżając do Poznania. Obiekt oferuję naprawdę wyjątkową i oryginalną rozrywkę, która zapewni sporo niesamowitej zabawy i dużą dawkę niezapomnianych przeżyć. I to wszystko przy najlepszych muzycznych dźwiękach.

Interesujący harmonogram wydarzeń i koncertów docenia publiczność, której do gustu przypadnie undergroundowy charakter klubu. Dzieje się tu naprawdę dużo, co pozwala każdemu zainteresowanemu tego typu rozrywką wybrać propozycję w sam raz dla siebie. Na scenie lokalu wystąpili m.in. Paula Temple, Marvin Jam, Kamp!, Kenzo, Kosa, Zdechły Osa, The Black Lips, VOLSKI, Commodo, Homeshake, Asster czy Lulu Malina. Project LAB to miejsce, które pozwoli na oderwanie się od nudy i codzienności. Wydarzenia muzyczne z pewnością na długo zostaną w pamięci niejednego widza. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Project LAB, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Projekt LAB – bilety

Projekt LAB uznawany jest za przez mieszkańców za naprawdę wyjątkową muzyczną przestrzeń, oferującą rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Fanom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w lokalu, a wszyscy kochający undergroundowy charakter klubów, z pewnością pokochają to miejsce na dłużej.

Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk muzycznych, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie wśród publiczności i dostarczą mnóstwa dobrej, niezapomnianej zabawy. Doskonale skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, słuchanych przez widzów w każdym wieku.

Na organizowanych przez Projekt LAB koncertach nie brakuje miłośników szeroko pojętej elektroniki. Te niezwykle ciekawe widowiska, będące rozrywką, której nie można przegapić. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wielu nadchodzących wydarzeniach, organizowanych przez klub muzyczny w Poznaniu obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się Projekt LAB.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Projekt LAB?
Projekt LAB znajduje się przy ul. Grochowe Łąki 5 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Projekt LAB?
W obiekcie odbyły się m.in. koncerty ATTILA, Tommy’ego Ca$ha, Asster oraz CARLA ROCA i Migano.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też