Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Magda Stużyńska 

Magda Stużyńska 

Magda Stużyńska OpisWydarzeniaMagda Stużyńska  - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Magdalena Stużyńska to urodzona 25 marca 1974 roku w Giżycku polska aktorka teatralna i telewizyjna, a także artystka kabaretowa oraz prezenterka telewizyjna. Na ekranie pojawiła się m.in. w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Przyjaciółki", "Rodzinka.pl", czy "Daleko od noszy".

Magdalena Stużyńska: pochodzenie i wykształcenie

Magdalena Stużyńska urodziła się 25 marca 1974 roku w Giżycku, jednak od dziecka mieszkała w Warszawie, gdzie ukończyła VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV. Jako nastolatka należała do ogniska teatralnego przy Teatrze Ochoty i już wtedy zaczęła występować w filmach i teatrze. Aktorka jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, którą ukończyła w 1997 roku. Prywatnie jest żoną Łukasza Brauera i matką dwójki chłopców: Brunona (urodzonego w 2005 roku) oraz Gustawa (urodzonego w 2011 roku).

Magdalena Stużyńska: kino i telewizja

Od początku swojej kariery artystka wystąpiła w wielu filmach i serialach. Pojawiła się m.in. w takich produkcjach jak: "Pierścionek z orłem w koronie", "Miejsce zbrodni", "Jest jak jest", "Fitness Club", "Sukces", "Pokuszenie", "Słodko gorzki", "Dom", "Pokój 107", "Złotopolscy", "Na dobre i na złe", "Gwiazdka w Złotopolicach", "Blok.pl", "Siedem przystanków na drodze do raju", "Niania", "Daleko od noszy", "Hela w opałach", "Kryminalni", "Karolcia", "Grzeszni i bogaci", "Usta usta", "Duch w dom", "Hotel 52", "Rodzinka.pl", "Bodo" oraz "W rytmie serca". Artystka podkładała również głos postaciom dubbingowym. Pojawiła się w takich produkcjach jak "Bambi", "Blanka", "Król Lew III: Hakuna matata", "Wyspa Totalnej Porażki", "Horton słyszy Ktosia", "Plan Totalnej Porażki", "Zambezia" oraz "Rio 2".

Magdalena Stużyńska: teatr i kabaret

W latach 2000-2013 artystka związana była jako aktorka z Teatrem Kwadrat w Warszawie. Wystąpiła m.in. w takich spektaklach jak "Balladyna", "Korowód", "Mayday 2", "Co ja panu zrobiłem, Pignon?", "Moj przyjaciel Harvey", "Kiedy Harry poznał Sally", "Trzy siostrzyczki Trupki", a także "Szwedzki stół". Artystka występowała również w Teatrze Telewizji". W latach 2012-2017 Magdalena Stużyńska była członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Ludzie Inteligentni

Ludzie Inteligentni

16.06-19.11.2023

Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk i inne

Magda Stużyńska  - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Magda Stużyńska ?

Miejscowości, w których Magda Stużyńska  wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Poznań, Białystok, Warszawa, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Pruszków, Toruń, Olsztyn, Katowice.

Kiedy urodziła się Magdalena Stużyńska?
Magdalena Stużyńska przyszła na świat 25 marca 1974 roku w Giżycku.
Jaką szkołę ukończyła Magdalena Stużyńska?
Artystka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.
Jakie języki zna Magdalena Stużyńska?
Artystka zna języki angielski, francuski i niemiecki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn