Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Pawilon 5 - MTP

Pawilon 5 - MTP

Poznań, Głogowska 14
Pawilon 5 - MTPOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pawilon 5 MTP stanowi część Poznań Congress Center – nowoczesnego obiektu o charakterze kongresowym, widowiskowym oraz wystawienniczym. Trzykondygnacyjna budowla zapewnia ponad 4000 miejsc konferencyjnych, włącznie ze strefami VIP oraz obszarami przeznaczonymi na stoiska sponsorskie oraz wystawy. Przestronne foyer obiektu zajmuje powierzchnię 2250 metrów kwadratowych, a wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny sale konferencyjne oferują możliwość regulacji swojej powierzchni zgodnie z potrzebami organizatorów. Dzięki możliwości bezpośredniego zespolenia ze sobą czterech dużych pawilonów, PCC umożliwia organizację eventów mogących zgromadzić 20 000 osób.

Jednym z najważniejszych wyróżników Poznań Congress Center jest Sala Ziemi, która pomieści blisko 2000 osób i oferuje różnorodne możliwości aranżacji, takich jak układ dwóch sal, kinowy, bankietowy bądź forum. Do dyspozycji uczestników przeznaczono również parking na tyle samo miejsc. Goście mogą korzystać z bogatej oferty gastronomicznej dostępnej na terenie kompleksu, w tym z Garden City.

Ponieważ Pawilon 5 MTP jest największym elementem kompleksu, na przestrzeni lat był on miejscem organizacji eventów, które cieszyły znaczną frekwencją. Które ze zorganizowanych w Pawilonie 5 MTP wydarzeń przyciągnęło najwięcej zainteresowanych?

Pawilon 5 MTP – wydarzenia

Jednym z najciekawszych mających miejsce w Pawilonie 5 MTP wydarzeń była wyjątkowa konferencja - „The Way Ahead – Droga Naprzód”, zorganizowana w dniach 20-22 marca 2015 roku. Gwiazdą wieczoru był Tony Robbins, znany jako jeden z najbardziej inspirujących mentorów w świecie biznesu. 

Seminarium prowadzone przez Robbinsa, jak zauważyli organizatorzy konferencji, to szansa na istotne zmiany w życiu zawodowym i osobistym uczestników. Spotkanie to będzie nie tylko okazją do czerpania z doświadczeń samego Robbinsa, ale również z wiedzy i doświadczeń jego klientów oraz partnerów biznesowych. „The Way Ahead – Droga Naprzód” z udziałem Tony'ego Robbinsa, to wydarzenie, które mogło stanowić punkt zwrotny dla wielu uczestników.

Pawilon 5 MTP – koncerty

Wraz z końcem jesieni 2022 roku ruszyła trasa koncertowa Dawida Podsiadło "Post Produkcja Tour", poświęcona jego zbliżającemu się wówczas albumowi – zorganizowany w Pawilonie 5 MTP koncert był elementem promocji nadchodzącego wydawnictwa, uwzględniającej koncerty w największych halach w ośmiu dużych polskich miastach. Na wydarzeniach tych publiczność miała okazję posłuchać czwartego albumu studyjnego artysty – oprócz nowych utworów, nie zabraknie klasycznych hitów Podsiadło, dobrze znanych fanom.

Wcześniej, na koncertach w Gdańsku i Wrocławiu, fani mieli szansę usłyszeć trzy nowe utwory, które zadebiutowały przed łączną publicznością liczącą 90 tysięcy osób. Te piosenki spotkały się z gorącym przyjęciem, zapowiadając kolejne "polowanie na bilety", które tradycyjnie szybko się wyprzedają.

Kolejnym z artystów wielkiego formatu, którą można było zobaczyć na zorganizowanym w Pawilonie 5 MTP koncercie, był Brian Adams – piosenkarz zyskał uznanie jako jeden z najwybitniejszych muzyków ostatnich dekad, wystąpił na Międzynarodowych Targach Poznańskich 26 lipca 2012 roku w ramach inicjatywy "POZnań dla Ziemi". 

Bryan Adams nie tylko tworzył przeboje muzyczne, ale również zapadające w pamięć utwory filmowe. Jego singiel "Everything I do I do it for you", znany z filmu "Robin Hood: Książę Złodziei", podbił listy przebojów w 20 krajach i został nominowany do Oskara, zdobywając nagrodę MTV i Grammy.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Pawilon 5 MTP?
Pawilon 5 MTP znajduje się przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Pawilonie 5 MTP?
Mające miejsce w Pawilonie 5 MTP wydarzenia to m.in. koncerty oraz spotkania motywacyjne z coachami.
Kiedy został otworzony Pawilon 5 MTP?
Początki Międzynarodowych Targów Poznańskich, których częścią jest Pawilon 5 MTP, datowane są na 1911 rok.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też