Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Pod Minogą

Klub Pod Minogą

Poznań, Nowowiejskiego 8
Klub Pod MinogąOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Pod Minogą jest dużym pubem mieszczącym się w jednej z kamienic w pobliżu poznańskiego rynku. Odbywają się tu różnego rodzaju wydarzenia: koncerty, stand-up, imprezy DJ-skie. Latem pub organizuje potańcówki i Silent Disco na Placu Wolności. Klub Pod Minogą składa się z dwóch poziomów, gdzie mieszczą się sale taneczne i miejsca sprzyjające pogaduszkom. Każdego dnia pub oferuje inne brzmienia, trafiając w gusta fanów rozmaitych gatunków muzycznych. W Klubie Pod Minogą często odbywają się też imprezy tematyczne cieszące się dużym powodzeniem.

Klub Pod Minogą w Poznaniu – koncerty

Klub Pod Minogą to miejsce, w którym można napić się piwa, potańczyć lub posłuchać muzyki na żywo. Pub organizuje liczne koncerty pozwalające odkryć ciekawych młodych wykonawców, jak i posłuchać hitów swoich ulubionych zespołów. Niezależnie od tego, czy jest się miłośnikiem indie, fanem mocnego brzmienia, czy też nastrojowych folkowych ballad, z pewnością uda się znaleźć coś dla siebie wśród odbywających się w pubie wydarzeń.

 

Poznań i scenę pod Minogą odwiedzają zarówno popularni polscy artyści, jak i zagraniczni wykonawcy muzyki alternatywnej, zdobywający coraz większe uznanie (np. Toro Y Moi). Bilety na wydarzenia organizowane w klubie można nabyć stacjonarnie lub na stronie eBilet.

 

Rockowe brzmienia, retro wystrój, nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie oraz pubowo-garażowy klimat to coś, co wyróżnia Klub Pod Minogą. Koncerty w tym szczególnym miejscu dla publiczności są źródłem wspomnień, do których chętnie się wraca, a dla wykonawców bywają wstępem do podbicia światowej sceny muzycznej. W niewielkiej, nastrojowej przestrzeni pubu wystąpił lubiany zespół Blossoms. Koncertował w niej także Declan McKenna porównywany do Harry’ego Stylesa i nazywany nową nadzieją brytyjskiej muzyki alternatywnej.

 

Koncerty w Poznaniu na scenie pod Minogą zagrali m.in. Adolescents, Romantycy Lekkich Obyczajów, Siksa, Tymon Tymański i Molchat Doma. Żywiołak, Bownik, Lilly Hates Roses, Karolina Czarnecka – również Ci lubiani przez publiczność wykonawcy odwiedzili Klub Pod Minogą. Bilety na koncerty polskich i zagranicznych artystów można zdobyć w pubie albo zamówić na naszej stronie.

 

W czasie występów muzycznych pub może pomieścić do 250 gości, co zwiększa szansę na zdobycie biletów na wydarzenia organizowane przez Klub Pod Minogą. Koncerty odbywające się w tym miejscu to niebanalne propozycje dla słuchaczy i okazje do odkrycia nowych brzmień.

 

Bogata muzyczna historia, rockowa, niepowtarzalna atmosfera, każdego dnia inne brzmienia – niezależnie od tego, czy jest się wykonawcą czy słuchaczem, zdecydowanie warto odwiedzić Klub Pod Minogą. Bilety na wydarzenia można nabyć na miejscu lub z wyprzedzeniem online.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Pod Minogą?
Klub pod Minogą jest zlokalizowany w ścisłym centrum Poznania – tylko 200 metrów od Placu Wolności. Dokładny adres to ul. Feliksa Nowowiejskiego 8.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Pod Minogą?
Występy zespołów rockowych, metalowych, indie, punkowych, folkowych czy młodych kapel prezentujących swój repertuar w ramach Poznań Student Rock Festiwal Reaktywacja to najczęstsze rozrywki zapewniane przez Klub Pod Minogą. Wydarzenia, które tu zorganizowano, to jednak nie tylko koncerty, ale i liczne stand-upy (m.in. w ramach cyklu Stand-up Mocnych W Gębie) oraz spektakle, np. Ecce Homo i Trzy Marie.
Kiedy utworzony został Klub Pod Minogą?
Klub Pod Minogą w Poznaniu został założony w 2005 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też