Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Klub Próżność

Klub Próżność

Poznań, Aleja Niepodległości 8A
Sprawdź wydarzenia
Klub PróżnośćOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Próżność zlokalizowany jest w centrum Poznania, przy ulicy Niepodległości 8A w budynku, który niegdyś był szkołą baletową. Obecnie to idealne miejsce do spotkań z przyjaciółmi i odprężenia po dniu pracy. Odbywają się tu rozmaite wydarzenia kulturalne, które przyciągają widzów spragnionych doskonałej zabawy.

Klub Próżność – o obiekcie

Klub Próżność składa się z dwóch sal, cocktailbaru, VIP-roomu i kilku innych, klimatycznie zagospodarowanych pomieszczeń. Każdy, kto przynajmniej raz pojawił się w obiekcie, poczuł klimat i wrócił, po to, aby odtworzyć niezwykłe i niepowtarzalne emocje. Odbywające się w Klubie Próżność koncerty i inne wydarzenia przyciągają publiczność, która ceni dobrą muzykę i ciekawe towarzystwo.

Próżność w Poznaniu zaprojektował architekt Adam Wierciński, który ma już na swoim koncie kilka ciekawych realizacji w stolicy wielkopolski. Tworząc wnętrze klubu, poznański projektant połączył zabytkową przestrzeń z nowoczesnymi, geometrycznymi formami, tworząc niepowtarzalną, spójną całość.

Klub Próżność – wydarzenia

Niezwykłe miejsce skupia niezwykłych artystów. Organizowane w Klubie Próżność wydarzenia to przede wszystkim niezapomniane koncerty, czyli popularne i alternatywne brzmienia. Na scenie obiektu pojawili się m.in. Flirtini, Dj Boring, DJ NOZ czy Ten Typ Mes, Riva Starr, Jan Rapowanie i Rasmentalism. Dużym zainteresowaniem publiczności cieszyły się występy Sobla, Black Banshee, Reni Jusis, RETO i wielu innych muzyków.

Wśród koncertów, które odbyły się w Klubie Próżność, na uwagę zasługuje występ Ifi Ude, czyli polsko-nigeryjskiej artystky, która w swojej twórczości bawi się elementami polskiej kultury ludowej oraz niepowtarzalnej muzyki elektronicznej. Album artystki "Ludevo" wydany był w 2021 r., a portal Onet uznał dzieło artystki za “Najlepszą płytę roku 2021. Bilety na koncert artystki sprzedały się w mgnieniu oka.

Klub Próżność – wydarzenia, które podbijają serca gości, to m.in. pokazy Burleski, które przenoszą widzów w osiemnastowieczny klimat retro. Awangardowe i eklektyczne miejsce, którym jest Klub Próżność, to obiekt idealny do organizacji przedsięwzięć, opartych na sztuce, doskonałym brzmieniu oraz ciekawych pokazach.

Klub Próżność – koncerty

Klub Próżność to miejsce dość młode, jednakże znakomicie oddaje klimat gmachu, w którym niegdyś znajdowała się szkoła baletowa. Można odnieść wrażenie, że poprzednio rozgrywana historia nadal dzieje się w tym miejscu, mimo upływu lat. Obecnie w Klubie Próżność odbywają się rozmaite eventy, imprezy muzyczne, a także wydarzenia tematyczne, na które bilety często sprzedają się już w pierwszym dniu po ogłoszeniu ich przez organizatorów.

Klub Próżność – bilety

Już niebawem w obiekcie odbędą się wspaniałe koncerty Strange Clouds i The Junkies, Sarsy i Smolastego. Na wydarzenia organizowane w Klubie Próżność, bilety dostępne są na stronie internetowej eBilet.pl. Przybyłych gości czeka mnóstwo znakomitej zabawy, niezwykłe wrażenia, blichtr, rozpusta oraz mnóstwo doskonałej energii.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Próżność?
Klub Próżność znajduje się w Poznaniu przy ulicy Niepodległości 8A.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Próżność?
W Klubie Próżność odbywają się różnorodne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, w tym niepowtarzalne koncerty. Na scenie obiektu pojawili się m.in. Flirtini, Dj Boring, Ten Typ Mes, DJ NOZ, Riva Starr, Jan Rapowanie, Rasmentalism, Black Banshee, Reni Jusis, RETO, Sobel i wielu innych.
Kiedy otwarto Klub Próżność?
Klub Próżność został otwarty w 2020 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też