Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce 9 Stóp ACKiS

9 Stóp ACKiS

Poznań, Piątkowska 92
9 Stóp ACKiSOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub 9 stóp to bardzo fajne miejsce z wyjątkowym klimatem, w którym warto spędzić swój czas wolny. Znajduje się na ul. Łacina 6 w Poznaniu.

Klub 9 stóp w Poznaniu – o obiekcie

Regularnie organizowane są tu różnorodne wydarzenia kulturalne – koncerty, kabarety, imprezy muzyczne czy stand-upy. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Klub stawia na dobrą zabawę i pełen relaks, co przyciąga tłumy zainteresowanych widzów, szukających odskoczni od codziennych spraw. Na scenie można zobaczyć występy artystów zarówno tych o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności.

 

Oprócz organizacji wydarzeń i koncertów, Klub 9 stóp w Poznaniu oferuje szereg atrakcji – dobrze zaopatrzony bar, piłkarzyki, strefę gier z szachami, warcabami czy chińczykiem; darty oraz trickboard. Na eventy odbywające się w Klubie 9 stóp bilety dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl.

Klub 9 stóp – wydarzenia

Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów dostępne są w sprzedaży również przez Internet. Dlaczego warto odwiedzić Klub 9 stóp? Na kabaretach i stand-upach zawsze dopisuje pełna frekwencja, a wszystkie widowiska, które mają tu miejsce cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze i ogólna pozytywna atmosfera — przyciągają widzów w każdym wieku. Na scenie klubu wystąpili m.in. Bartosz Gajda, Grzegorz Halama, Paweł Reszela i Piotr Wojteczek, Katarzyna Piasecka ze swoim programem pt. „Karma wraca”, Paweł Chałupka oraz Antoni Syrek-Dąbrowski.

 

Atrakcje, odbywające się w Klubie 9 stóp w Poznaniu, to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Oprócz widowisk komediowych widzowie mieli możliwość ujrzenia na żywo w Klubie 9 stóp koncertów znanych artystów polskiej sceny muzycznej, m.in. występy Kabe, Major SPZ, Kizo, DonGURALesko, Verba oraz Miuosh z FDG. Orkiestrą. Swoje show zaprezentował tu również znany z telewizji Bilguun Ariunbaatar z programem pt. „Mongoł stand-up”. Organizowane przez Klub 9 stóp kabarety i koncerty cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic, co widać po ilości sprzedanych biletów.

Klub 9 stóp – koncerty

9 Stóp AKCiS uznawane jest przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące rozrywkę dla wszystkich miłośników kultury. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów świetną na relaks i odpoczynek. Fanom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych, organizowanych w 9 stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu. Eventy kulturalne na nadchodzące miesiące to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych atrakcji i interesujących propozycji muzycznych.

 

Od lat organizowane przez Klub 9 stopni wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Poznania i okolic. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil.  Zapoznaj się zatem z kalendarium imprez i zobacz na żywo występy organizowane w Klubie 9 stóp. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl. Repertuar nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też