Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

muchos

Poznań, Feliksa Nowowiejskiego 13/15
muchosOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Latynoska muzyka, hiszpańska kuchnia i ciekawe koncerty – to niejedyne wyróżniki Klubu Muchos w Poznaniu. Lokal ten jest jednym z najbardziej znanych klubów w centralnej części miasta. To miejsce nie tylko popularyzuje latynoską kulturę, ale również organizuje muzyczne występy na żywo. 

Klub Muchos w Poznaniu – koncerty i wydarzenia

Klub Muchos w Poznaniu to wydarzenia i imprezy zlokalizowane w charakternym wnętrzu. Obiekt wyróżnia się przestronnymi salami oraz estetycznym ogródkiem, który jest dostępny dla gości w sezonie wiosenno-letnim. Oprócz tego odpowiednie nagłośnienie w połączeniu z klimatycznym systemem oświetleniowym pozwalają urządzać kameralne koncerty w Poznaniu

Z infrastruktury klubu Muchos korzystają różne zespoły, które są zapraszane przez właścicieli. Odbywają się tam również tematyczne imprezy oraz zamknięte wydarzenia. Bilety są dostępne w sieci na portalu eBilet.pl.

Kameralne koncerty w Poznaniu w latynoskim klimacie prowadzą wprost do Klubu Muchos. Miejsce to słynie z muzyki na żywo, którą zapewniają zarówno lokalni artyści, jak i gwiazdy znane w całym kraju. Dlatego warto śledzić listę zbliżających się wydarzeń, aby ciągle być na bieżąco. Każdego tygodnia odbywają się koncerty. 

Klub Muchos w Poznaniu – wydarzenia z ostatnich lat

Poznań już od piątku zaczyna rozbrzmiewać latynoskimi dźwiękami, bo to właśnie wtedy rozpoczynają się występy DJ-ów. Wśród nich warto wymienić DJ Mateo, DJ Gapa, DJ Balu oraz DJ Uriel. Koncerty w Klubie Muchos w Poznaniu to nie tylko muzyka latynoska. Zapraszani są również artyści jazzowi, popowi czy nawet gotyccy. Nie brakuje też coverów popularnych utworów i najbardziej znanych piosenkarzy, piosenkarek oraz zespołów. Lokal zapewnia ograniczoną liczbę miejsc, więc warto już wcześniej zarezerwować bądź kupić bilet na zbliżające się koncerty.

W Klubie Muchos w Poznaniu koncertowali już m.in.: Dawid Kostka i Dziewczyny, Yakutian Cult, Liana Hrytsa, Anti Komeda Komeda Club, Giorgio Barmani & The White Play Boys, a także Akademia Dobrych Dźwięków.

Klub Muchos w Poznaniu – wydarzenia muzyczne i nie tylko

Atrakcje Klubu Muchos nie ograniczają się jedynie do koncertów w Poznaniu. Miejsce to słynie także z oryginalnych wydarzeń, które przyciągają miłośników latynoskiej kultury i gorących południowoamerykańskich lub hiszpańskich dźwięków. Dla spragnionych wrażeń organizowane są taneczne integracje przy dźwiękach muzyki, a także Speed Dating, czyli imprezy dla singli, którzy szukają partnera. To doskonała okazja, żeby poznać kogoś nowego, kto również gustuje w latynoskich piosenkach. 

Wydarzenia, na które czeka większość stałych bywalców tego lokalu, to cykliczna nauka salsy dla początkujących oraz pokazy tanecznych ruchów, prowadzone przez profesjonalistów. Ogromnym powodzeniem cieszą się również imprezy dla miłośników bachaty. 

 

Za pośrednictwem serwisu eBilet.pl można zakupić wejściówki na okazjonalne imprezy, tańce połączone z koncertami oraz inne wydarzenia organizowane w Klubie Muchos.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muchos?
Poznański Klub Muchos znajduje się w dzielnicy Stare Miasto przy ulicy Feliksa Nowowiejskiego 13/15. W pobliżu usytuowany jest Plac Wolności, czyli jeden z najważniejszych punktów na mapie Poznania.
Jakie wydarzenia i dla kogo odbyły się w Klubie Muchos w Poznaniu?
Pokazy tańców, koncerty i inne wydarzenia – Klub Muchos w Poznaniu obfituje w atrakcje, które są ogólnodostępne lub biletowane. Sporym zainteresowaniem cieszyły się koncerty utalentowanych muzyków np. Pawła Kosickiego oraz Dj Uriel.
Kiedy został utworzony Klub Muchos?
Klub Muchos w Poznaniu powstał w 2000 roku. Od tego czasu zmieniła się jego siedziba, a w obecnej lokalizacji działa od 2013 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też