Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hype Park

Hype Park

Kraków, ul. Kamienna 10-12
Hype ParkOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hype Park w Krakowie to nowe miejsce, w którym odbywać się będzie wiele imprez kulturowych i targów, goszczonych przez stolicę Małopolski. Mieszczący się przy ulicy Kamiennej 10–12 otwarty obiekt liczy 5000 metrów kwadratowych, przeznaczonych na wydarzenia kulturowo-rozrywkowe, relaks, sport i strefę gastro. Chcesz wziąć udział w niezapomnianych wydarzeniach, które odbywają się w Hype Parku? Bilety na najbliższe koncerty i inne eventy dostępne są na eBilet.pl.

Poznaj Hype Park w Krakowie

Hype Park to zupełnie nowe miejsce na mapie Krakowa, które w ciągu zaledwie roku działalności zyskało ogromną sympatię organizatorów i bywalców imprez kulturowych, rozrywkowych oraz branżowych targów. To otwarta, w większości niezadaszona przestrzeń utrzymana w duchu industrialnym, stworzona specjalnie z myślą kulturze, rozrywce, spotkaniach i relaksie. Hype Park powstał z inicjatywy Emila Hołubiczko oraz Bartosza Szejbal i Tomasza Ochaba, którzy wcześniej prowadzili kultowy klub Fabryka, mieszczący się w dawnej fabryki Miraculum na Zabłociu.

Hyde Park to otwarta przestrzeń, czynna w sezonie wiosenno-letnim. W planach znajduje się zagospodarowanie hali, dzięki czemu przestrzeń użytkowa obiektu powiększy się o dodatkowe 600–1000 metrów kwadratowych. Zrealizowanie tych planów pozwoli Hyde Parkowi być gospodarzem wydarzeń kulturowo-rozrywkowych przez cały rok.

Jakie atrakcje znajdziesz w Hyde Park Kraków?

Hyde Park w Krakowie jest festiwalową przestrzenią, w której znajdują się:

  • główna scena koncertowa Hyde Park – koncerty grają na niej topowi polscy i zagraniczni artyści;
  • zadaszana straefa klubowa, znajdująca się na świeżym powietrzu;
  • scena alternatywna;
  • strefa gastronomiczna;
  • strefa chillout;
  • bary;
  • boisko do koszykówki.

Kiedy możesz odwiedzić Hype Park?

Oprócz uczestniczenia w wydarzeniach, takich jak koncerty, targi czy inne eventy, możesz odwiedzić Hype Park od czwartku do niedzieli i skorzystać z oferty strefy gastro – zjeść i napić się, posłuchać muzyki i zrelaksować się w strefie chillout.

Hype Park – wydarzenia z eBilet

W Hype Parku będą odbywać się koncerty, targi, wydarzenia kulturowe i artystyczne. Do tej pory w Hype Parku odbyły się koncerty świetnie rozpoznawalnych artystów, takich jak m.in. Riverside czy Me And That Man. Na tamtejszej scenie wystąpili czołowi przedstawiciele polskiego rocka, m.in. Dezerter czy Nocny Kochanek, a także tuzy sceny hip-hopowej, m.in. Miuosh, Kękę czy Paluch.

Hype Park – koncerty 2022: z początkiem roku w planach są dwa ważne wydarzenia dla fanów mrocznego, black metalowego brzemienia:

  • 4 maja odbędzie koncert norweskiej grupy Taake, z którą wystąpią zespoły Kampfar i Helleruin;
  • 27 grudnia zaplanowany jest koncert szwedzkiej grupy Mejestica oraz zespołu Kalidia.

W ciągu roku mogą pojawić się informacje o kolejnych wydarzenia w Hype Parku – bilety na koncerty dostępne są na eBilet.

 

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hype Park?
Hyde Park znajduje się w Krakowie, przy ulicy Kamiennej 10–12.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hype Park?
W obiekcie odbyły się już koncerty polskich i światowych gwiazd muzyki. Riverside, Dezerter, Me And That Man, Nocny Kochanek, Percival, Jinjer, Paradise Lost, Kękę, Paluch, Miuosh i Sobel, to artyści, których można było usłyszeć na scenie krakowskiego Hyde Parku – bilety na koncerty można było nabyć za pośrednictwem eBilet.
Kiedy został utworzony Hype Park?
Hype Park w Krakowie został otwarty 21 maja 2021 roku, a prace realizacyjne rozpoczęły się w październiku 2020. Dwudniową imprezę inauguracyjną uświetniły koncerty takich artystów, jak LayDJ, Kfjatek, Daniel Drumz, Novika & Mr. LEX, Meg B2b Senthia oraz Lulu Malina.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też