Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Bleed From Within + Humanity’s Last Breath + Allt

Bleed From Within + Humanity’s Last Breath + Allt

Organizator: Knock Out Productions

Bleed From Within + Humanity’s Last Breath + AlltO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bleed From Within w Polsce! Grupa będzie promować swój najnowszy album „Fracture”, a przełożóny koncert Bleed From Within odbędzie się w warszawskiej Hydrozagadce już 10.12. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia. Na scenie pojawią się również: Humanity’s Last Breath oraz Allt. Bleed From Within bilety na koncert już w sprzedaży. 

O zespole Bleed From Within

Davie Provan (gitara basowa), Craig "Goonzi" Gowans (gitara), Scott Kennedy (wokal), Steven Jones (gitara) i Ali Richardson (perkusja) to od 2017 roku skład szkockiej formacji Bleed From Within. Jej żywot zaczął się jednak znacznie wcześniej, bo w 2005 roku, co z obecnego wcielania pamiętają Scott, Ali i Craig.  

 

Bleed From Within muzycznie wyszedł od deathcore'u, by z czasem zbliżyć się do grania bardziej metalcorowego, melodyjnego określanego również jako groove metal. Wielką inspiracją byli początkowo sławniejsi koledzy z Lamb Of God, czy As I Lay Dying, z którymi Szkoci mieli zaszczyt dzielić później niejednokrotnie scenę.

 

W biografii zespołu szczególne znaczenie ma rok 2013. Zarówno dlatego, że ukazała się wtedy znakomita płyta "Uprising" z gościnnym udziałem Liama Cormiera z kanadyjskiego Cancer Bats, jak i z powodu otrzymania nagrody Golden Gods Award w kategorii "Best New Band". 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też