Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop Kalandra + Lili Refrain

Kalandra + Lili Refrain

11.10.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Sprawdź bilety
Kalandra + Lili RefrainBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Kalandra + Lili Refrain
piątek
11.10.2024
19:30

Kalandra + Lili Refrain

Warszawa, Klub Hybrydy

O wydarzeniu

Kalandra jako headliner na jedynym koncercie w Polsce! Art-popowa formacja z Norwegii i gościni specjalna, Lili Refrain, zagrają 11 października w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety już w sprzedaży!

Kalandra + Lili Refrain w Warszawie informacje

Kalandra lubi przyjeżdżać do Polski, a my lubimy ich gościć. Te eteryczne i intymne piosenki wybrzmią na żywo w pełnej krasie, ponieważ to pierwsza solowa headlinerska trasa w historii zespołu. Liczymy też, że brawurowa solistka, Lili Refrain, ma w rękawie niespodzianki, ponieważ zapowiedziała, że szykuje nowy materiał.

KALANDRA (Norwegia) art-pop, art-rock

Nieustannie rosnąca w siłę Kalandra to jeden z tych zespołów, dzięki którym ciągle wiemy, dlaczego muzyka skandynawska jest tak wsobna, inna i urzekająca na tle reszty globu. Gra u nich wszystko: strona wizualna, pomysł na siebie, prezencja sceniczna, a przede wszystkim utwory. Utwory z gatunku tych łamiących nawet najbardziej stalowe serca. Ogromny wpływ na to ma przewodząca grupie wokalistka, Katrine Stenbekk, która pozostaje niezawodna w układaniu oszczędnych partii niesionych kojącym głosem – trudno przy tym nie zapłakać. Podobnie jest z pozostałymi składowymi formacji. Kalandra generuje wyjątkowo intymny, wyciszony nastrój, lecz należy pamiętać, że ten minimalizm to rzecz przemyślana w każdym calu. Ich atłasowy pop rock dryfuje w swoim kierunku, prowadzony wysmakowanymi i wielowymiarowymi aranżacjami, a całość zostaje spięta w spójną klamrę typowo nordyckim folkiem. Szukacie emocji? Na tym koncercie je znajdziecie.

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też