Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Ezhel

12.04.2025 Warszawa

Organizator: Charm Music

Sprawdź bilety
EzhelBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Ezhel
sobota
12.04.2025
20:00

Ezhel

Warszawa, Klub Hydrozagadka

O wydarzeniu

Ezhel zagra w Polsce! W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka w 2025 roku. Ezhel bilety na koncert już w sprzedaży.

Ezhel informacje

Sercan İpekçioğlu, znany pod pseudonimem Ezhel, to turecki raper i piosenkarz, którego muzyka łączy w sobie trap, hip hop i reggae. Jako przedstawiciel kultury hip-hop/trap/reggae z Turcji, charakteryzuje się świeżym stylem lirycznym, w którym sprawnie łączy kulturę ojczystej Turcji z doświadczeniami, jakie zdobył mieszkając w Niemczech. Swoją twórczością nieustannie tworzy unikalną społeczność skupioną wokół tureckiego hip-hopu, który dzięki swojej wyjątkowości wpada w uszy osobom, które nie znają języka tureckiego.  

Ezhel zadebiutował w 2017 roku albumem Müptezhel, na którym słyszymy eksperymentalne brzmienia charakterystyczne dla rapera. W 2019 roku wydał album we współpracy z czołowym niemiecko-tureckim raperem Ufo361 zatytułowany Lights Out. Krążek zdobył zarówno uznanie krytyków jak i bardzo dobre wyniki na portalach streamingowych dzięki utworom takim jak "Wir sind Kral" i "YKKE". Utwór Ezhela - „AYA” odsłuchano w serwisie Spotify ponad 80 milionów razy.

Kontynuując współpracę z czołowymi nazwiskami hip-hopowej sceny, w 2020 roku wspólnie z Murdą wypuścił album Made in Turkey. Ezhel w ciągu sześciu lat wydał siedemnaście piosenek numer 1, a na top 10 niemieckich i tureckich list przebojów trafiło ponad dwadzieścia jego utworów.

Najnowszy album Ezhela ukaże się już we wrześniu 2024 roku, a towarzyszyć mu będzie pierwsza światowa trasa koncertowa Artysty. Raper wystąpi w klubach i arenach na całym globie, a 12 kwietnia 2025 roku odwiedzi również Warszawę i zagra swój pierwszy polski koncert w klubie Hydrozagadka.

 

Godzina rozpoczęcia koncertu może ulec zmianie. 

Zasady wejścia:

  • Do 8 roku życia - obowiązkowa ochrona słuchu. 
  • Uczestnicy do 16 roku życia - pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. 
  • Od 16 do 18 roku życia - wymagane pisemne oświadczenie od rodzica lub prawnego opiekuna.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też