Akademia Club
Akademia Club
Akademia Club

Akademia Club

Akademia Club to nowe miejsce na klubowej mapie Wrocławia. Mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 67. Jest doskonałym miejscem do spędzenia czasu w gronie przyjaciół. W miejscu tym znajdziesz Bila Club, który łączy sport z rozrywką.

 

Akademia Club – o obiekcie

Akademia Club Wrocław mieści się w ścisłym centrum studenckiej dzielnicy Wrocławia. Lokal ma powierzchnię 350m2, mieści 12 najwyższej jakości stołów do pool bilarda oraz snookera. Ponadto wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt oraz doskonale zaopatrzony bar. W Akademia Club we Wrocławiu można zorganizować imprezę firmową, spotkanie biznesowe, świętować urodziny i inne ważne uroczystości. Grane na scenie Akademia Club koncerty przyciągają tłumy fanów dobrej muzyki.

 

W miejscu, gdzie obecnie znajduje się Akadamia Club – mieścił się klub Alibi, który funkcjonował tu przez blisko dziewiętnaście lat. Ostatnim wydarzeniem, jakie odbyło się w tym lokalu była impreza sylwestrowa. Choć likwidacja jednego z najstarszych we Wrocławiu klubów muzycznych przyjęta została z ogromnym smutkiem – w jego miejsce otwarto coś zupełnie nowego – Akademia Club.

 

Lokal urządzony jest w kolorach grafitu, bieli i czerni. Posiada profesjonalne zaplecze techniczne oraz wysokiej jakości nagłośnienie koncertowe. Powierzchnia to 600 m2 – mieszczą się tu dwa bary oraz dwie sale. Centralnym punktem klubu jest oczywiście przestronny parkiet do tańca. Latem goście mogą skorzystać również z ogródka.

Wiosną i latem Akademia jest czynna od czwartku do niedzieli, ogródek jest otwarty codziennie od godziny 15.00. W Akademia Club odbywają się koncerty, salsoteki i potańcówki z muzyką na żywo, imprezy muzyki elektronicznej oraz inne, niezwykłe wydarzenia, które przyciągają zainteresowanych.

 

Akademia Club we Wrocławiu – koncerty

Choć istnieje od kilku lat – wydarzenia w Akademia Club pozwoliły wpisać lokal na listę najważniejszych miejsc rozrywkowych Wrocławia. Publiczność doskonale bawi się na imprezach muzycznych i występach na żywo ulubionych gwiazd. Co do tej pory odbyło się w Akademia Club? Koncerty Tropical Bass, 35-lecie zespołu T.Love, Pokahontaz, Bitamina, DonGURALesko, Dog Eat Dog, RETO, Rau, KABE, Lesha Svik i wielu innych. Bilety na wydarzenia sprzedawały się jak świeże bułeczki!

 

Akademia Club we Wrocławiu – koncerty 2022

Przed nami kolejny rok i moc wrażeń, które zaserwuje Akademia Club! Koncerty 2022 zapowiadają się znakomicie. Kto pojawi się na scenie? Będzie to m.in. Madball, Combichrist, IC3PEAK, Turmion Kätilöt, Soen, Evergrey oraz rosyjski raper Matrang.

 

Akademia Club – koncert MARUV – jednej z najbardziej szokujących piosenkarek odbędzie się już w marcu 2022. MARUV zwyciężyła w selekcjach do Eurowizji 2019 na Ukrainie. Otrzymała również nominację do nagrody MTV EMA. Jest znana m.in. z przebojów: Drunk Groove, For You, Focus on Me, Black Water i innych. Bilety na wydarzenie w Akademia Club to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

Koncerty we Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością – wejściówki sprzedają się błyskawicznie. W Akademia Club już w maju 2022 pojawi się legenda industrialnego rocka – KMFDM, czyli Kein Mehrheit Für Die Mitleid, który po długiej przerwie powraca do Polski z mocnym, tanecznym brzmieniem. Jako support na scenie zagości zespół Jesus On Extasy.

 

FAQ:

 

  • Gdzie znajduje się Akademia Club?

Akademia Club znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Grunwaldzkiej 67.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Akademia Club?

 

W Akademia Club odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Koncerty

Pokahontaz, Bitamina, Dog Eat Dog, RETO, Tropical Bass, T.Love, Rau, Lesha Svik, DonGURALesko, KABE i wielu innych artystów przyciągnęły publiczność przed scenę.

 

  • Kiedy utworzona została Akademia Club?

 

Akademia Club utworzony został w 2017 roku, w miejscu dawnego klubu Alibi.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Akademia Club
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Grunwaldzka 67
50-001 Wrocław

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/