RAU

RAU

RAU czyli Tomasz Rałowski to polski producent oraz raper, który z muzyką jest związany już ponad dekadę. Współpracował ze znanymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej takimi jak między innymi Natalia Nykiel czy Ten Typ Mes.

RAU i rozwój kariery muzycznej

Debiutancka płyta RAU Konkretna rozrywka jest krążkiem, na którym utwory są pełne energetycznych dźwięków oscylujących między muzyką hip hop, house i EDM. Artysta kreuje nową jakość, co i rusz puszczając oko w stronę klasyki gatunków, którymi operuje. Jest to odrębny twór na scenie muzycznej, powiew świeżości i zwieńczenie jego wypracowanego stylu.

 

R.A.U. to jeden z najbardziej charakterystycznych producentów i raperów w Polsce. Rau to również producent i tekściarz był członkiem zespołów Perfekcja oraz Reda*Prince. Można było go usłyszeć w programach Szymon Majewski Show, HDw3D oraz Szymon na Żywo (gdzie był odpowiedzialny za różne muzyczne skecze np. Wiadomix.

RAU koncerty 2021

RAU jest artystą, który zdobył dużą popularność w Polsce dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi muzycznemu. Koncerty RAU to za każdym razem wiele pozytywnej energii, którą przekazuje zgromadzonej publiczności. Wydarzenia muzyczne z jego udziałem są okazją, aby na żywo usłyszeć utwory z repertuaru artysty. RAU koncerty 2021 to między innymi występ podczas festiwalu Lato w plenerze, podczas którego wystąpią znani artyści między innymi Paluch Kękę i Żabson. Lato w plenerze to gorące wieczory pełne najlepszej muzyki na żywo. Wydarzenie muzyczne odbędzie się w wielu polskich miastach między innymi Katowicach, Krakowie czy Poznaniu.

RAU - Często zadawane pytania

  • RAU wystąpi w Katowicach 5 czerwca w ramach koncertów Lato w Plenerze (dziedziniec Fabryki Porcelany)
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

RAU
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/