Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Będzin Arena

Będzin Arena

Będzin, Sportowa 20
Będzin ArenaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Będzin Arena to jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowych w całej okolicy Zagłębia Dąbrowskiego. Zlokalizowany jest w samym centrum Będzina, niedaleko Bulwarów Czarnej Przemszy. Cały budynek ma wielkość 4060 m2, a widownia liczy 2568 miejsc. Dlaczego warto odwiedzić Będzin Arena? Wydarzenia kulturalne i sportowe, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku.

Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks i odpoczynek. Organizowane tu wydarzenia dedykowane są przede wszystkim fanom sportu i zwolennikom adrenaliny. Na wszystkie bieżące eventy kulturalne i sportowe w Będzin Arena, bilety dostępne są online.

Będzin Arena – wydarzenia

Organizowane przez Będzin Arena koncerty i wydarzenia kulturalno-sportowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic. Na scenie występują najpopularniejsi artyści sceny muzycznej oraz zawodnicy sportowi. Hala Będzin Arena jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy kulturalne. Możliwość posłuchania muzyki na żywo to jeden z najważniejszych wyróżników imprez odbywających się w Będzin Arena. Na koncerty tłumnie przybywa publiczność z całej Polski. Bilety na widowiska kulturalne i sportowe do nabycia na eBilet.pl.

Jakich artystów ugościła Będzin Arena? Koncerty i wydarzenia organizowane w obiekcie to wielkie widowiska. Na scenie hali już zagrali m.in. Peja, Vito Bambino oraz Ania Karwan. Odbyły się tu także imprezy sportowe, takie jak np. Mistrzostwa Polski Mażoretek czy MMA Attack. Oprócz wymienionych atrakcji, w Będzin Arena spektakle teatralne oraz widowiska kabaretowe cieszą się również sporym zainteresowaniem. Jest to doskonała propozycja dla fanów sztuki i komedii.  Na eventy w Będzin Arena, bilety dostępne są w sprzedaży przez internet.

Będzin Arena – wydarzenia sportowe

Organizowanymi przez Będzin Arena wydarzenia sportowe stanowią nieodłączony element kalendarium eventów hali. Organizowane tam zawody przyciągają wiele osób, dla których sport stanowi jedno z najważniejszych hobby, a eventy z udziałem ulubionych sportowców i sławnych zawodników cieszą się niesłabnącą popularnością wśród śląskich kibiców. Obiekt w Będzinie jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez muzycznych i sportowych. 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Będzin Arena? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią doskonałą formę spędzenia czasu wolnego. Organizowane tu wydarzenia to niewątpliwa gratka dla miłośników sportowej rywalizacji, którzy chętnie dopingują ulubionych zawodników przy każdej możliwej okazji. Zachęcamy do śledzenia kalendarium nadchodzących wydarzeń kulturalnych, organizowanych przez Będzin Arenę – odbywające się tam regularnie wydarzenia stanowią gwarancję wyjątkowych przeżyć przy emocjonujących wydarzeniach sportowych i propozycjach muzycznych, teatralnych oraz kabaretowych z najwyższej półki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Będzin Arena?
Będzin Arena znajduje się przy ul. Sportowej 20 w Będzinie w północnej części aglomeracji śląskiej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Będzin Arenie?
Organizowane są tu wydarzenia kulturalne i sportowe, takie jak zawody w ramach gali MMA Attack czy Mistrzostwa Polski Mażoretek.
Kiedy została utworzona Będzin Arena?
Hala Będzin Arena została otwarta w 2021 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też