Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Artysta Lesha Svik

Lesha Svik

Sprawdź wydarzenia
Lesha SvikOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Lesha Svik to rosyjski artysta, który rozpoczął swoją karierę w 2017 roku. Przez kilka lat pracował jako kucharz, jednak doszedł do wniosku, że to nie jest to, co chciałby robić w życiu.

Na początku był znany na ukraińskim i rosyjskim rynku muzycznym, ale szybko podbił serca większej ilości słuchaczy. Jednym z jego najbardziej popularnych utworów jest piosenka Samolety, która na serwisach streamingowych została odsłuchana ponad 30 milionów razy.

Lesha Svik - informacje o artyście 

Rok 2018 okazał się przełomowy dla Leshy. Jego utwory Rasberry Light oraz Smoke zajęły 16 i 17 miejsce w rankingu najbardziej znanych piosenek roku, według sieci VKontakte. W 2019 roku, Lesha Svik wydał dwie piosenki - Malinowy Świat oraz Dym, które okazały się wielkimi przebojami. Na serwisie Youtube, uzyskały ponad 145 milionów odsłon. Piosenkarz podejmuje się współprac z najpopularniejszymi raperami ze swojego kraju - Timati i Mot. Wielu fanów artysty bardzo dobrze wspomina ostatni koncert w Polsce, zapełnił on cały klub.

Na samym serwisie Spotify, artysta zyskuje ponad 600 tysięcy słuchaczy miesięcznie. Te liczby szokują, szczególnie, że Lesha rozwija swoją karierę dopiero od 4 lat. Jesteśmy pewni, że ten raper zajdzie naprawdę daleko. 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też