Lesha Svik

Lesha Svik

Lesha Svik to rosyjski artysta, który rozpoczął swoją karierę w 2017 roku. Przez kilka lat pracował jako kucharz, jednak doszedł do wniosku, że to nie jest to, co chciałby robić w życiu.

 

Na początku był znany na ukraińskim i rosyjskim rynku muzycznym, ale szybko podbił serca większej ilości słuchaczy. Jednym z jego najbardziej popularnych utworów jest piosenka Samolety, która na serwisach streamingowych została odsłuchana ponad 30 milionów razy.

Lesha Svik - informacje o artyście 

Rok 2018 okazał się przełomowy dla Leshy. Jego utwory Rasberry Light oraz Smoke zajęły 16 i 17 miejsce w rankingu najbardziej znanych piosenek roku, według sieci VKontakte. W 2019 roku, Lesha Svik wydał dwie piosenki - Malinowy Świat oraz Dym, które okazały się wielkimi przebojami. Na serwisie Youtube, uzyskały ponad 145 milionów odsłon. Piosenkarz podejmuje się współprac z najpopularniejszymi raperami ze swojego kraju - Timati i Mot. Lesha Svik  koncerty odbędą się już w następnym roku. Artysta zawita m.in. do Pragi oraz Polski! Raper powraca do naszego kraju po roku od swojego ostatniego koncertu i zapowiada wielki solowy występ. Trasa ma być promocją najnowszego albumu Alibi. Tym razem Lesha zapowiada powrót z odświeżonym programem i nowymi muzykami w zespole. Wielu fanów artysty bardzo dobrze wspomina ostatni koncert w Polsce, zapełnił on cały klub.

 

Na  występie nie zabraknie hitów, takich jak: Bitch, Smolety i Rasberry Light. Lesha Svik  w Polsce zagra aż dwa koncerty. 24 września zobaczymy go w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie, a 26 września zawita do Akademii Club we Wrocławiu. Na wydarzenia będzie można wejść od 16 lat  oraz tylko i wyłącznie za zgodą pisemną od rodzica. Pierwotnie trasa miała odbyć się w tym roku, jednak ze względu na epidemię koronawirusa, organizatorzy przełożyli daty koncertu. Na samym serwisie Spotify, artysta zyskuje ponad 600 tysięcy słuchaczy miesięcznie. Te liczby szokują, szczególnie, że Lesha rozwija swoją karierę dopiero od 4 lat. Jesteśmy pewni, że ten raper zajdzie naprawdę daleko. 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Lesha Svik
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/