Avi

Avi

Avi to polski raper, który jest uznawany za jedną z najbardziej niedocenianych postaci muzycznych na polskiej scenie hip-hopu. Pomimo tego, że nagrał już trzy albumy, winternecie jest o nim znacznie mniej informacji niż o artystach z mniejszym dorobkiem. Liczba jego fanów również nie jest szczególnie imponująca. Czy słusznie? Niekoniecznie, ponieważ sam Avi ma wiele do zaoferowania.

Historia Avi

Historia Aviego, do której ma dostęp publika, zaczyna się dopiero w 2017 roku. To właśnie wtedy dołączył do grupy SB Maffija. Niestety zaledwie po 7 miesiącach opuścił zespół za sprawą konfliktu artystycznego z TPSem, raperem znanego ze sporego dorobku muzycznego. Avi nie odszedł jednak ze sceny, tylko muzycznie związał się z Louisem Villainem, z którym do tej pory tworzy zgrany duet. Panowie razem nagrywają płyty oraz dają koncerty.

 

Avi bardzo szanuje swoją prywatność, dlatego o jego życiu poza sceną nie wiemy prawie nic. Pomimo tego, że często pojawia się w social mediach (jego profil na Instagramie zgromadził prawie 200 tys. obserwujących), jego relacje dotyczą głównie pracy. Jest bardzo skromną osobą, która nie promuje się zbyt mocno. Prawdopodobnie to właśnie dlatego jest tak mało popularny, a o jego  twórczości wciąż wie niewiele osób, co jest zupełnie nieadekwatne do jego dorobku muzycznego. W wywiadach przyznaje, że nie oczekuje, że wieku 50 lat utrzyma rodzinę z muzyki. Sądzi, że to byłoby lekceważące. Zamiast tego zgodnie z teorią Warrena Buffetta, dywersyfikuje swojego przychody. Choć nie zdradza, czym są jego pozostałe biznesy, to twierdzi, że przynoszą dobre pieniądze.

 

Avi ma na swoim koncie 3 albumy: Spis dzieł sycylijskich, Zbiór pieśni sycylijskich i Akademia sztuk pięknych. Ostatni z nich został wydany we współpracy z Luisem Villainem w 2021 roku. Na krążku znalazło się 14 utworów. Są to:

 • Prolog
 • Michelangelo
 • WPR
 • Evviva l'arte
 • Dresscode
 • Apollo
 • Soprano
 • Toast
 • Woof
 • AMG
 • Fangor
 • Alma Mater
 • Testament
 • Epilog

Na płycie można znaleźć zarówno poważne utwory oraz nawiązujące do osobistych przeżyć artysty, jak i te inspirowane współczesnością. Część z nich opowiada o problemach Aviego z przeszłości, od których udało mu się uciec, np. uzależnieniu od narkotyków. Pomimo tego, że raper nie jest szczególnie znany, to album zebrał bardzo pozytywne opinie. Z tego względu wszyscy miłośnicy hip-hopu, którzy nie znają jeszcze tego artysty, koniecznie powinni przesłuchać płyty Akademia Sztuk Pięknych.

Występy i koncerty Avi

Avi występuje w niemalże całej Polsce. Bierze udział zarówno w solowych koncertach, jak i krajowych festiwalach. Choć z pewnością nie jest jednym z najbardziej popularnych raperów, to wśród jego fanów bilety rozchodzą się naprawdę szybko. Do tej pory brał udział w takich festiwalach jak Hype Park w Krakowie, Rap Stacja Festiwal w Sławie czy Hip Hop Festiwal w Płocku.  Już 31.07 wystąpi na Sun Festival 2022 w Kołobrzegu.

Z kim współpracuje Avi?

Avi obecnie współpracuje przede wszystkim z Luisem Villainem, artystą o charakterystycznym stylu, który już w wieku kilku lat zaczął się uczyć gry na pianinie. Razem z nim stworzył aż 3 płyty. Aktualnie muzycy wspólnie koncertują, tworząc świetny duet. Ponadto Avi podczas swojej kariery muzycznej kolaborował również z takimi artystami jak:

 • ReTo - raperem, który współpracował m.in. z Żabsonem czy Quebonafide; wydał 4 albumy studyjne;
 • Filipek - raperem, który ma na swoim koncie aż 9 płyt i kilka minialbumów; jest znany z uczestnictwa w bitwach typu freestyle;
 • Białas - raperem, który aż trzy razy znalazł się na podium OLiS, czyli polskiej listy sprzedaży; ma na swoim koncie 5 albumów solowych i 6 płyt we współpracy;
 • Diox - polskim raperem, który wydał 6 płyt solowych, a obecnie współtworzy trio Potwierdzone info.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Avi x Louis Villain: Skepta, Guzior, PRO8L3M, ERO, Miszel, Malik Montana, OIO, Reto, Białas, White 2115, Janusz Walczuk, Kaz Bałagane, Sarius, Przyłu, OKI, Taco Hemingway, Kabe, O.S.T.R., Diho, Gibbs, Jan - rapowanie, Baba Hassan, CatchUp, Pawbeats, Zetha, Tede, Gedz, Qry, Dziarma, Borixon, Buszu, Trill Pem, Włodi, Smolasty, Otsochodzi, Sokół, KęKę, Zdechły Osa, Kizo, Słoń, Nypel, Kalush Orchestra, Sobel, Bonson, Wac Toja, Paluch, Kartky, Olszakumpel, Oliwka Brazil, Margaret, Pokahontaz, Pezet, Gruby Mielzky, Żabson, The Game, Jacuś, Chillwagon, Kukon, Dwa Sławy, Kinny Zimmer,

 

Avi - Frequently Asked Question

 • In the near future the Wrocławiu will appear in: Wrocławiu
 • Avi tak naprawdę to Avi to Kamil Zalewski.
 • Avi obecnie współpracuje przede wszystkim z Luisem Villainem, z którym razem tworzy duet muzyczny. Wcześniej kolaborował również z takimi artystami jak ReTo, Filipek, Białas czy Diox.
 • Ostatnia płyta Avieo nosi tytuł "Akademia Sztuk Pięknych" i powstała w 2021 roku we współpracy z Luisem Villainem.
 • Na 2022 roku Avi ma już zaplanowanych kilka koncertów, m.in. w Gorzowie Wielkopolskim, Płocku i Wałbrzychu. Pojawi się też 31.07 na Sun Festival 2022 w Kołobrzegu.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Avi
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Avi TICKETS

Show events list Show in calendar form
Wrocław
18.11
Friday, 16:00
Hala Stulecia
checking availability
from 120 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Wrocław
18-19.11
checking availability
from 290 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

Past events

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/