Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Jakub Wons

Jakub Wons

Jakub WonsSzczegółyOpisWydarzeniaJakub Wons - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
42 lata
data urodzenia:
18.02.1982
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Aktor (filmowy, serialowy i teatralny) oraz reżyser
social media:

Opis

Jakub Wons to urodzony w 1982 roku w Warszawie – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, reżyser i producent teatralny, który w swoim dorobku artystycznym ma wiele ról, które zdobyły uznanie publiczności w teatrze oraz widzów przed telewizorami.

Rozwój kariery aktorskiej Jakuba Wonsa

Debiut aktorski Jakuba Wonsa miał miejsce w teatrze telewizji, gdzie po raz pierwszy pojawił się w 1989 roku w spektaklu Szczególny dzień według Ettore Scoli.

 

W telewizji występuje od 2000 roku. Rozpoczął wtedy pracę na planach seriali takich ja Na dobre i na złe i Barwy szczęścia. Od 2008 można było go zobaczyć również w takich serialach jak między innymi Ojciec Mateusz, Za marzenia, M jak miłość, Na sygnale, W rytmie serca, Czas honoru, Lekarze na start, Leśniczówka.

 

Jakub Wons jest również aktorem dubbingowym. Jego głos można usłyszeć w amerykańskim serialu Victoria znaczy zwycięstwo. Aktor wyreżyserował też seriale takie jak Dziki, Okazja, Dwie strony medalu czy Zwerbowana miłość.

Jakub Wons spektakle

Kuba Wons jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno w telewizji jak i grającego na deskach teatru. Spektakle z udziałem aktora to między innymi komedia Przygoda z ogrodnikiem, gdzie na scenie oprócz aktora będzie można zobaczyć między innym Annę Muchę, Agnieszkę Włodarczyk Artura Krajewskiego czy Katarzynę Cichopek. Spektakl w reżyserii Jakuba Wonsa będzie można zobaczyć w wielu polskich miastach. To komedia pełna nagłych zwrotów akcji i najlepszego humoru, dzięki czemu nikt nie wyjdzie bez uśmiechu na twarzy.

Źródło zdjęcia: FOTON/PAP

 

 

Zobacz też: Radosław Pazura, Tomasz Karolak, Adriana Kalska, Mateusz Damięcki, Agata Załęcka, Olga Borys, Marcin Bosak, Magdalena Zawadzka, Joanna Moro, Dominika Gwit, Piotr Gawron-Jedlikowski, Błażej Michalski, Beata Jankowska-Tzimas, Karolina Adamczyk, Anastazja Simińska, Izabela Pawletko, Przemysław Glapiński, Maja Pankiewicz, Łukasz Konopka, Wojciech Majchrzak,

 

Wydarzenia

Jakub Wons - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Jakub Wons?

Miejscowości, w których Jakub Wons wystąpi w najbliższym czasie: Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Tczew, Wrocław, Sosnowiec.

Fani lubią też

Zobacz też