Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Jakub Wons

Jakub Wons

Jakub WonsOpisWydarzeniaJakub Wons - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Jakub Wons to urodzony w 1982 roku w Warszawie – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, reżyser i producent teatralny, który w swoim dorobku artystycznym ma wiele ról, które zdobyły uznanie publiczności w teatrze oraz widzów przed telewizorami.

Rozwój kariery aktorskiej Jakuba Wonsa

Debiut aktorski Jakuba Wonsa miał miejsce w teatrze telewizji, gdzie po raz pierwszy pojawił się w 1989 roku w spektaklu Szczególny dzień według Ettore Scoli.

 

W telewizji występuje od 2000 roku. Rozpoczął wtedy pracę na planach seriali takich ja Na dobre i na złe i Barwy szczęścia. Od 2008 można było go zobaczyć również w takich serialach jak między innymi Ojciec Mateusz, Za marzenia, M jak miłość, Na sygnale, W rytmie serca, Czas honoru, Lekarze na start, Leśniczówka.

 

Jakub Wons jest również aktorem dubbingowym. Jego głos można usłyszeć w amerykańskim serialu Victoria znaczy zwycięstwo. Aktor wyreżyserował też seriale takie jak Dziki, Okazja, Dwie strony medalu czy Zwerbowana miłość.

Jakub Wons spektakle

Kuba Wons jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno w telewizji jak i grającego na deskach teatru. Spektakle z udziałem aktora to między innymi komedia Przygoda z ogrodnikiem, gdzie na scenie oprócz aktora będzie można zobaczyć między innym Annę Muchę, Agnieszkę Włodarczyk Artura Krajewskiego czy Katarzynę Cichopek. Spektakl w reżyserii Jakuba Wonsa będzie można zobaczyć w wielu polskich miastach. To komedia pełna nagłych zwrotów akcji i najlepszego humoru, dzięki czemu nikt nie wyjdzie bez uśmiechu na twarzy.

 

 

Zobacz też: Radosław Pazura, Tomasz Karolak, Adriana Kalska, Mateusz Damięcki, Agata Załęcka, Olga Borys, Marcin Bosak, Magdalena Zawadzka, Joanna Moro, Dominika Gwit, Piotr Gawron-Jedlikowski, Błażej Michalski, Beata Jankowska-Tzimas, Karolina Adamczyk, Anastazja Simińska, Izabela Pawletko, Przemysław Glapiński, Maja Pankiewicz, Łukasz Konopka, Wojciech Majchrzak,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
O mało co...

O mało co...

03.04-29.05.2023

Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Łódź i inne

Przygoda z ogrodnikiem

Przygoda z ogrodnikiem

15.04-12.06.2023

Kraków, Płock, Toruń i inne

Jakub Wons - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Jakub Wons?

Miejscowości, w których Jakub Wons wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław, Toruń, Płock, Warszawa, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Łódź, Gdańsk, Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn