Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Klasyka Opera i Operetka

Opera i Operetka

Bilety do opery i na operetkę
Search results: 10
Włoska Gala Operowa Opera Vera

Włoska Gala Operowa Opera Vera

11.12.2023 Kraków

Włoska Gala Operowa Opera Vera: Opera i Operetka. Kraków zaprasza. Kup szybko i wygodnie na eBilet.pl!

Operowo-Operetkowa Gala Noworoczna

Operowo-Operetkowa Gala Noworoczna

01.01.2024 Warszawa

Bilety na operetkowo-operową Galę Noworoczną w warszawskim Domu Technika NOT! Operetkowo-Operowa Gala Noworoczna Warszawa 2023

Pop Opera - od opery do musicalu

Pop Opera - od opery do musicalu

06.12.2023-24.11.2024 Kielce, Konin, Krosno i inne

Pop Opera - od Opery do Musicalu. Koncert w Pruszkowie. Kup bilet na koncert Pop Opera - od Opery do Musicalu. Krzysztof Knapczyk i gość specjalny Krzysztof Jaros

KOLĘDY POLSKIE 2023 – KONCERT KOLĘD

KOLĘDY POLSKIE 2023 – KONCERT KOLĘD

25-30.12.2023 Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice i inne

Polskie kolędy zaprezentowane przez wyjątkowych wokalistów współpracujących z Opera da Camera di Roma. Kolędy Polskie - koncert kolęd bilety na eBilet.

Wielka Gala Sylwestrowa- Johann Strauss i jego goście

Wielka Gala Sylwestrowa- Johann Strauss i jego goście

31.12.2023 Warszawa

Wielka Gala Sylwestrowa 2023 - Johann Strauss i jego goście w Warszawie! Zapraszamy 31 grudnia do Sali Skłodowskiej PKiN (4 Piętro)

Tre Voci

Tre Voci

09.12.2023-27.04.2024 Bydgoszcz, Chorzów, Częstochowa i inne

Bilety na koncerty Tre Voci. Tre Voci koncert 2023. Zapraszamy na koncert Tre Voci. Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Tre Voci bilety juz dostępne.

Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka”

Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka”

06-07.01.2024 Wieliczka

Koncert Noworoczny w Kopalni Soli „Wieliczka”: Opera i Operetka. Wieliczka zaprasza. Kup szybko i wygodnie na eBilet.pl!

TRE VOCI.PL

TRE VOCI.PL

04.02-24.05.2024 Gdańsk, Rybnik, Rzeszów i inne

TRE VOCI.PL: Opera i Operetka. Gdańsk, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa zaprasza. Kup szybko i wygodnie na eBilet.pl!

Wielka sława to żart

Wielka sława to żart

12.12.2023-19.02.2024 Grodzisk Mazowiecki, Łódź, Marki i inne

Bilety na koncerty Wielka sława to żart! Wykonawcy przeniosą Państwa w przepiękny świat operetki i musicalu. Wielka sława to żart koncerty 2021

Karnawałowa Gala Operetkowo Musicalowa ,,Karnawał w Wiedniu ''

Karnawałowa Gala Operetkowo Musicalowa ,,Karnawał w Wiedniu ''

13-30.01.2024 Biała Podlaska, Częstochowa, Gdynia i inne

Karnawałowa Gala Operetkowo Musicalowa ,,Karnawał w Wiedniu '': Opera i Operetka. Biała Podlaska, Częstochowa, Gdynia, Olsztyn, Piła, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław zaprasza. Kup szybko i wygodnie na eBilet.pl!

Dla miłośników wspaniałych dzieł operowych i operetkowych serwis eBilet.pl przygotował specjalną ofertę biletów.  U nas znajdziesz najlepsze bilety na operę i operetkę największych polskich i zagranicznych zespołów.

To wyjątkowe dzieło sceniczne pojawia się także w ramach repertuaru krajowej sceny, prezentowanego przez renomowane instytucje kultury: Warszawska Opera Kameralna, Opera i Filharmonia Podlaska, Bielańska Scena Kameralna, a także Chorzowskie Centrum Kultury, Kieleckie Centrum Kultury i inne. Jednym z ważniejszych wydarzeń tego sezonu jest spektakl Operetki czar, który mamy okazję zobaczyć w wykonaniu Teatru Narodowego Operetki Kijowskiej. Artystów z Ukrainy ugości m.in. Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji, Filharmonia Łódzka, Teatr Polski Wrocław, Teatr Palladium w Warszawie. Operetki czar bilety do opery zakupisz szybko i bezpiecznie za pomocą portalu eBilet.pl.

See also