Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska to awangardowa artystycznie wokalistka, autorka tekstów, niezwykła osobowość polskiej sceny muzycznej o bardzo bogatym dorobku muzycznym. Debiutowała jako siedmiolatka albumem „Natalia”, który jako pierwszy w historii polskiej fonografii zdobył miano platynowej płyty.

Płyty Natalii Kukulskiej 

Natalia Kukulska artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistką - utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek, ciągle rozwija swoją pasję.  W swojej „dorosłej” karierze nagrała 8 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi platynowej płyty. „Ósmy Plan” to jej najnowszy, podwójny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix" wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży.

Płyta Ósmy Plan

O ostatniej płycie możemy przeczytać: "Dzieło skończone. Najlepsza płyta w karierze Natalii. Spokojnie nadaje się na materiał eksportowy.” (T-Mobile Music.) "To najlepszy album w jej dorobku.  Pokazuje Natalię Kukulska jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej." ( Onet ).

 

Na koncie ma wiele nagród  i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: “Ósmy plan” (2015) „CoMix” (2010), „Sexi Flexi” (2007), „Natalia Kukulska” (2003), „Tobie” (2001), „Autoportret” (1999), „Puls” (1997), „Światło” (1996 ).  Jesienią 2016 roku Natalia Kukulska wraz z Marią Sadowską, Andrzejem Piasecznym oraz Tomsonem i Baronem z Afromental zasiądzie w jury VII edycji programu „The Voice of Poland”. 

Koncerty Natalii Kukulskiej

Artystka od wielu lat należy do czołówki polskiej sceny muzycznej. Koncerty Natalii Kukulskiej nieustannie wzbudzają wielkie zainteresowanie wśród fanów. Artystka występowała też na wielu festiwalach muzycznych pojawiła się między innymi na Enea Spring Break! Nic więc dziwnego, że bilety na koncerty Natalii Kukulskiej wyprzedają się w bardzo szybkim tempie.

Natalia Kukulska koncerty 2021

Natalia Kukulska w 2021 roku wystąpi między innymi podczas wydarzenia Cohen i Kobiety, który odbędzie się już w maju. Wydarzenie będzie można oglądać w wielu polskich miastach. Oprócz artystki na scenie pojawią się między innymi Anita Lipnicka czy Daria Zawiałow.

Natalia Kukulska koncerty 2022

Natalia Kukulska koncerty 2022 to między innymi dwa wyjątkowe występy artystki we Wrocławiu. Już 29 i 30 stycznia zaprezentuje ona utwory Fryderyka Chopina w wersji wokalnej. Czułe Struny to projekt, podczas którego na scenie towarzyszyć jej będzie orkiestra oraz zdolni muzycy. To kolejna zaskakująca odsłona możliwości wokalnych Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Natalia Kukulska wystąpi w: Warszawie, Poznaniu
  • Koncerty Natalii Kukulskiej 2022 odbędą się między innymi we Wrocławiu.
  • Projekt Czułe Struny to wyjątkowy koncert, podczas którego Natalia Kukulska zaprezentuje wokalnie utwory Fryderyka Chopina.
  • Czułe Struny to projekt muzyczny Natalii Kukulskiej, w ramach którego koncerty odbędą się 29 i 31 stycznia 2022 roku.
  • Nie, Natalia Kukulska na scenie wystąpi z orkiestrą oraz zdolnymi muzykami.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Natalia Kukulska
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Natalia Kukulska BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Natalia Kukulska MTV Unplugged

zwiń rozwiń i KUP BILET

Warszawa
10.12
sobota, 20:00
Scena Relax
sprawdzanie dostępności
od 169 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Warszawa
10.12
sobota, 20:00
Scena Relax
sprawdzanie dostępności
od 169 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Poznań
18.02.2023
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/