Trendy

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

Teatr dla dzieci w Warszawie

Znakomita okazja do spędzenia czasu z dziećmi oraz ich ulubionymi bohaterami z bajek
Teatr dla dzieciKogo zobaczyćGdzie iśćBilety na spektakle

Nadchodzące przedstawienia

Bilety na spektakle

Bilety
Matylda
Friday
12.04.2024
19:00

Matylda

Warszawa, Teatr Syrena w Warszawie
PIOTRUŚ PAN - Po spektaklu animacje dla dzieci
Saturday
13.04.2024
10:00

PIOTRUŚ PAN - Po spektaklu animacje dla dzieci

Warszawa, Teatr Capitol w Warszawie
Mam tę moc. Bal u Elsy
Saturday
13.04.2024
11:00

Mam tę moc. Bal u Elsy

Warszawa, Terminal Kultury Gocław

Spektakle dla dzieci w Warszawie edukują i bawią, są to często ciekawe opowieści o przyjaźni oraz o wartościach jakimi dzieci powinny kierować się w przyszłości. Dzieci na scenie będą miały okazję zobaczyć zarówno aktorów w robiących wrażeniach kostiumach jak i lalki, które wcielają się w różne postaci. Spektakle dla dzieci w Warszawie przyciągają duża rzeszę małych odbiorców, którzy podczas ich trwania uczą się i w ciekawy sposób spędzają czas.

Teatr dla dzieci Warszawa – aktualny repertuar, teatry, bilety

Teatry w Warszawie oferują szeroki i niezwykle interesujący repertuar dla najmłodszych widzów. Znajdziemy tu klasyczne, znane i lubiane bajki takie jak Jaś i Małgosia czy Kopciuszek, a także adaptacje powieści jak np. Dzieci z Bullerbyn czy kultowych... komiksów np. Tytus Romek i A'Tomek. Wiele spektakli to także piękne widowiska muzyczne takie jak Tajemniczy ogród w Teatrze Rampa. Gwarantujemy świetną zabawę i miło spędzony czas zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Atrakcyjny teatr dla dzieci Warszawa czeka na nas w Teatrze Kamienica (Tytus Romek i A'Tomek, Jaś i Małgosia, Domisie w teatrze), Teatrze Buffo (Piotruś Pan), Teatrze Capitol (Cudowna lampa Aladyna, Pinokio, Kopciuszek, Doktor Dolittle i jego zwierzęta), Teatrze Syrena (Dzieci z Bullerbyn, Alicja w krainie czarów), Teatrze Palladium (Jezioro Łabędzie, Kopciuszek, Teatr Piasku Tetiany Galitsyny), a przede wszystkim w Teatrze Maskarada oraz Teatrze Lalka.

Interesujący teatr dla dzieci Warszawa z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom. Już teraz zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze spektaklami dla najmłodszych widzów w Warszawie. eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki i bezpieczny zakup online, sprawdź »

See also