Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Inne

Bilety do teatru na sztuki teatralne
Search results: 12
GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY

GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY

31.12.2023 Warszawa

Bilety na spektakl: GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Głowa w piasek

Głowa w piasek

09.03.2024 Bielany Wrocławskie

Bilety na spektakl: Głowa w piasek. Zaprasza Bielany Wrocławskie - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Wiktor Zborowski. Jubileusz

Wiktor Zborowski. Jubileusz

19.01.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: Wiktor Zborowski. Jubileusz. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

NIC SIĘ NIE STAŁO

NIC SIĘ NIE STAŁO

10.12.2023-18.03.2024 Łódź, Warszawa

Spektakl Nic się nie stało w Garnizonie Sztuki. Nic się nie stało piłka nożna teatr. Bilety na przedstawienie Nic się nie stało. Dowiedz się więcej na eBilet

Cyber Elf

Cyber Elf

16-17.12.2023 Warszawa

Bilety na spektakl: Cyber Elf. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Alicja w krainie snów

Alicja w krainie snów

03-04.02.2024 Warszawa

Bilety na spektakl Alicja w krainie snów w Warszawskim Teatrze Ateneum. Bilety na spektakl już dostępne

Fobia

Fobia

28-30.12.2023 Warszawa

Bilety na spektakl: Fobia. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITUR

Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITUR

01-05.03.2024 Łódź, Pruszków

Bilety na spektakl: Cie Ruee Des Arts Francja-GARNITUR. Zaprasza Łódź, Pruszków - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Mein Kampf

Mein Kampf

26-28.01.2024 Warszawa

Zapraszamy na spektakl Mein Kampf do Teatru Powszechnego w Warszawie. Mein Kampf bilety na spektakl już w sprzedaży.

Miasto kobiet

Miasto kobiet

15.12.2023-25.02.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: Miasto kobiet. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Spisek / Skandal

Spisek / Skandal

15-16.12.2023 Warszawa

Bilety na spektakl: Spisek / Skandal. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

Odyseja. Historia dla Hollywoodu

Odyseja. Historia dla Hollywoodu

08-11.02.2024 Warszawa

Bilety na spektakl: Odyseja. Historia dla Hollywoodu. Zaprasza Warszawa - najlepsze miejsca, najlepsze ceny, bezpieczny zakup i szybka dostawa w eBilet.pl.

W tym miejscu proponujemy bilety do teatru na wyjątkowo interesujące pozycje repertuarowe. Już tej jesieni warszawski Teatr Palladium zaprosi na taneczną opowieść o życiu i wolności - Boxality. Pomysłodawcą i autorem projekt jest znany choreograf Augustin Egurrola, a w skład zespołu wchodzą najlepsi polscy tancerze. Teatr Powszechny ugości wyjątkową grupę NO99 z Tallina, która w swoim spektaklu NO34 Revolution podejmie próbę analizy zjawiska rewolucji. Natomiast na scenie Teatru IMKA zaprezentowany zostanie oparty na faktach biograficznych spektakl Komeda. W trakcie przedstawienia publiczność ma okazję zaznajomić się z burzliwymi losami wybitnego polskiego kompozytora Krzysztofa Komedy Trzcińskiego. W repertuarze teatru Nowy Teatr w Warszawie znalazł się niezwykły tytuł Pięć Łatwych Utworów szwajcarskiego reżysera, Milo Rau. Historia belgijskiego zabójcy dzieci z pewnością wzbudzi w widzach emocje i skłoni do refleksji nad granicą świadomości dziecięcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży biletów do teatru na wyjątkowe sztuki teatralne!

See also