Trendy

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Stand-up w Warszawie

Dobry humor na krawędzi poprawności (nie tylko politycznej)

Czołówka polskiej sceny stand-upowej z Łukaszem Lotkiem Lodkowskim, Rafałem Paczesiem, Katarzyną Piasecką, Kacprem Rucińskim czy Rafałem Rutkowskim na czele to gwarancja doskonałej zabawy. Już teraz wybierz stand-up w Warszawie dla Ciebie i Twoich przyjaciół - bilety stand up Warszawa znajdziesz w naszym portalu. Najlepszy stand-up w Stolicy czeka na Ciebie!

Stand up Warszawa – aktualne daty, miejsca, repertuar i bilety

Interesuje Cię najlepszy stand-up w Warszawie? Aktualny repertuar znajdziesz w naszym serwisie. Występy z udziałem polskiej stand-upowej czołówki regularnie odbywają się np. w klubie Hybrydy, Klubie Komediowym, a także wielu warszawskich teatrach, z teatrem WARSawy, Capitolem czy Sceną Relax na czele. Natomiast widowiska stand-upowe w Warszawie, cieszące się większym zainteresowaniem, organizowane są w hali COS Torwar, która gościła już takie wydarzenia jak Galę Stand-up Comedy, Stan-up Show, Stand-up Nowe Rozdanie czy trasę BANG 2.

Potężna dawka najlepszego humoru czeka na Ciebie – już teraz sprawdź stand-up Warszawa w naszym portalu. eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki, bezpieczny i wygodny zakup online – sprawdź »

See also