Ogród Świateł Królewna Śnieżka

Ogród Świateł Królewna Śnieżka

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy do kolejnej odsłony Ogrodu Świateł w Warszawie, którego motywem przewodnim jest bestsellerowa historia o Królewnie Śnieżce autorstwa braci Grimm.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:

  • 28.10.2022-10.11.2022: 17.00-20.00
  • 11.11.2022-29.01.2023: 16.00-20.00
  • 30.01.2023-27.02.2023: 17.00-20.00

Weekendy i święta:

  • 16.00-21.00

Bilety do Ogrodu Świateł w Warszawie

  • Bilet sezonowy, to bilet imienny, uprawniający jego właściciela do nielimitowanego wejścia na teren wystawy przez cały okres jej trwania, tj. od 28.10.2022 do 26.02.2023 w godzinach zwiedzania wskazanych przez Organizatora.
  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 12 roku życia, seniorom 60+, osobom z niepełnosprawnością oraz opiekunowi osoby z niepełnosprawnością.
  • Bilet dziecięcy – przysługuje dzieciom, których wzrost w momencie wejścia na wystawę nie przekracza 100 cm.

Ogród Świateł Królewna Śnieżka w Warszawie

Wystawa Królewna Śnieżka to plenerowe, pełne świetlnych atrakcji wydarzenie. Niezależnie od tego ile masz lat, tuż po przekroczeniu progu Ogrodu Świateł, przeniesiesz się do prosto do magicznego lasu i scenerii rodem z bajek.

 

Zabierzemy Cię w niesamowitą podróż po Ogrodzie – świecie baśni, gdzie będziesz podążać świetlnymi szlakami, odkrywając przy tym losy Królewny Śnieżki, Złej Macochy, Krasnoludków i Księcia.

 

Oprócz wspomnianych bohaterów oraz kolorowych świetlistych scen, czeka na Ciebie m.in. niemal 30 instalacji świetlnych, oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED czy pokazy laserowe wraz z pełną oprawą dźwiękową.

 

W tym sezonie w Ogrodzie Świateł nie zabraknie również elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu niezwykłych photo pointów rozlokowanych na terenie wystawy, dzięki którym w zabawny i oryginalny sposób uwiecznisz swoją wizytę w Ogrodzie Świateł.

 

 

Zobacz też: Ogród Świateł Alicja w Krainie CzarówOgród Świateł Piotruś Pan

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ogród Świateł Królewna Śnieżka
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Ogród Świateł Królewna Śnieżka BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/