Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Dom Harcerza

Dom Harcerza

Gdańsk, Za Murami 2/10
Sprawdź wydarzenia
Dom HarcerzaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Harcerza w Gdańsku położony jest w samym centrum miasta, przy ul. Za Murami 2/10, co czyni go niezwykle atrakcyjnym obiektem dla turystów.

Dom Harcerza – o obiekcie

Dom Harcerza posiada dwie sale konferencyjne, co pozwala na organizację wielu różnorodnych spotkań i wydarzeń. Obiekt wyróżnia się swoim położeniem – zlokalizowany jest w pięknej okolicy najstarszych zakątków Gdańska. To miejsce zostało stworzone nie tylko z myślą o organizacji konferencji, ale również różnorodnych eventów kulturalnych. Dom Harcerza to koncerty, które wyróżnia niezwykle wyjątkowa oprawa muzyczna, dzięki odpowiedniemu sprzętowi do planowania widowisk muzycznych czy kulturalnych.

Organizowane przez Dom Harcerza wydarzenia to niezapomniane widowiska, pełne dobrej muzyki, skeczy i atrakcji. Odbywają się tu koncerty, stand-upy, projekcje filmowe i spektakle. Obiekt gwarantuje dobrą zabawę przy wyjątkowej atmosferze. Repertuar nadchodzących wydarzeń jest pełen ciekawych propozycji widowisk. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl. 

Dom Harcerza w Gdańsku – wydarzenia 

Dlaczego warto odwiedzić Dom Harcerza w Gdańsku? Koncerty i stand-upy cieszą się dużą popularnością wśród widzów, co widać po ilości sprzedanych biletów. Atrakcje, odbywające się w obiekcie, to doskonały sposób na niezapomniany wieczór. Mające tu miejsce widowiska muzyczne i komediowe cieszą się niesłabnącym, dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic. Występy znanych artystów to duże przeżycia i dobra zabawa dla całej rodziny. Na zaplanowane wydarzenia w Domu Harcerza w Gdańsku, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl.

Jakie atrakcje miały miejsce w Domu Harcerza w Gdańsku? Na scenie wystąpili m.in. stand-uperzy, tacy jak Bartosz Zalewski, Wiolka Walaszczyk, Mieszko Minkiewicz, Filip Puzyr oraz Mateusz Socha. Odbyły się tu również spektakle m.in. „Księżniczka Mononoke” oraz „Dziewczyna Bez Rąk”, a także Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych. Bogaty harmonogram koncertów i wydarzeń to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników rozrywki. 

Odbywające się w Domu Harcerza w Gdańsku wydarzenia kulturalne dostarczają widowni masę pozytywnych emocji, dlatego też obiekt ten cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników muzyki rozrywkowej czy sceny kabaretowej. Chcesz przekonać się, jakie atrakcje przygotował dla odwiedzających ten wyjątkowy hostel, znajdujący się w samym centrum Gdańska? Sprawdź aktualny repertuar i wybierz interesujące Cię eventy. 

Dom Harcerza w Gdańsku – bilety

Organizowane przez lokal wydarzenia muzyczno-komediowe są chętnie wybierane przez miłośników rozrywki w jej najlepszej formie. W obiekcie występują wyjątkowi artyści, prezentujący różne dziedziny kultury i sztuki. Wystawiane na miejscu stand-upy dostarczają widzom wiele uśmiechu. Błyskotliwe, dowcipne i prześmiewcze monologi rozbawią do łez i na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających ciekawych alternatyw na relaks.

Zaplanowane w Domu Harcerza w Gdańsku różnorodne atrakcje to bogaty repertuar pełen jest ciekawych propozycji występów artystycznych i komediowych. Wydarzenia i koncerty, będące stałym elementem działalności obiektu, z pewnością trafią w gusta wielu odbiorców.

Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Dom Harcerza w Gdańsku dba, aby zróżnicowane atrakcje sprostały wymaganiom miłośników muzyki i komedii – zarówno tych starszych, zarówno tym starszym, jak i nieco młodszym. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy organizowane przez hostel w Gdańsku.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Harcerza w Gdańsku?
Dom Harcerza znajduje się w samym centrum Gdańska przy ul. Za Murami 2/10.
Jakie wydarzenie odbywają się w Dom Harcerza w Gdańsku?
W Domu Harcerza w Gdańsku miały miejsce takie wydarzenia jak m.in. stand-upy z udziałem Pawła Chałupki, Michała Kutka, Mateusza Sochy; spektakle oraz Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych.
Kiedy został utworzony Dom Harcerza w Gdańsku?
Dom Harcerza w Gdańsku został utworzony w 1970 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też