Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Bielska Scena Reja

Bielska Scena Reja

Bielsko-Biała, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 12
Bielska Scena RejaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja znajduje się w centrum miasta Bielsko-Biała przy ulicy Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 12. Obiekt wyposażony jest w 372 numerowane miejsca siedzące, które posiadają dodatkowo rozkładane blaty, umożliwiające uczestnikom wydarzeń swobodne prowadzenie notatek i zapisków.

Aula posiada również dwa niezależne rzutniki multimedialne, zaawansowany system tłumaczenia symultanicznego i audiodeskrypcji na dwa stanowiska oraz 120 odbiorników IRD, dzięki czemu prezentowane podczas eventów treści przekazywane są w sposób zrozumiały dla każdego. Uczestnicy organizowanych tutaj wydarzeń mogą dodatkowo skorzystać z przestronnego foyer, gdzie często wystawiane są stoiska sponsorskie i ekspozycyjne.

Na terenie obiektu regularnie odbywają się rozmaite eventy kulturalne, m.in. koncerty, kabarety czy imprezy tematyczne. Bilety na bielskie wydarzenia dostępne są często w sprzedaży online.

Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja – wydarzenia komediowe

Jakie imprezy kabaretowe organizuje Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja? Bilety na komediowe wieczory za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. W grudniu w auli pojawi się Klaudia Klimczyk, znana lepiej pod pseudonimem Mama Na Obrotach. Artystka zaprezentuje widowni swój debiutancki program stand-upowy "Mój pierwszy raz".

To wyjątkowe widowisko, które w pełni emanuje autentycznością i dowcipem. Popularna twórczyni internetowa przeniesie swoje charakterystyczne poczucie humoru na scenę, rozprawiając się z tematem "pierwszych razów". Fani artystki wiedzą bowiem, że Mama Na Obrotach nie boi się opowiadać o swoich przeżyciach, chętnie dzieląc się zarówno tymi śmiesznymi, jak i poruszającymi anegdotami. Bilety na wydarzenie z udziałem Klaudii Klimczyk dostępne są do kupienia za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja – bilety na wydarzenia

Miłośnicy spektakli komediowych mieli okazję bawić się także na organizowanym przez Aulę Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja wydarzeniu, które stanowiło emocjonującą podróż przez humorystyczny świat Marcina Zbigniewa Wojciecha.

Komik znany jest przede wszystkim ze swoich występów telewizyjnych, a także pracy na antenie radia RMF FM. Przez lata działalności artysta zgromadził ponad 4 miliony wyświetleń na YouTube, a także przeprowadził ponad 1500 występów. Jego żywiołowy styl oraz charyzma sprawiają, że jest on duszą towarzystwa i prawdziwą ikoną w świecie komedii.

Komik zaprezentował widowni dwa programy artystyczne – "Moja Konkubina" oraz "SZTOS". Bilety na występy dostępne była za pośrednictwem naszego portalu.

Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja – bilety na wydarzenia dla dzieci

Z atrakcji organizowanych przez Aulę Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja skorzystają także najmłodsi. Wiosną dzieci miały okazję zobaczyć niezwykły spektakl "Alicja w Krainie Czarów". Emocjonujące chwile i fascynujące sceny przeniosły widownię w świat pełen magii. Dopełnieniem całości była autorska muzyka, przepiękne kostiumy oraz niezwykłe rekwizyty, które wzbudzały w najmłodszych prawdziwy zachwyt. Bilety na wydarzenie dostępne były w różnych wariantach cenowych – zarówno normalnym, jak i ulgowym.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja?
Aula Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja znajduje się w centrum miasta Bielsko-Biała przy ulicy Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 12.
Jakie wydarzenia odbywają się na terenie Auli Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja?
Na terenie obiektu organizowane są takie wydarzenia, jak m.in. koncerty, spektakle, konferencje oraz wykłady. Bilety na bielskie imprezy dostępne są często w sprzedaży online.
Na terenie obiektu organizowane są takie wydarzenia, jak m.in. koncerty, spektakle, konferencje oraz wykłady. Bilety na bielskie imprezy dostępne są często w sprzedaży online.
Aula została otworzona kilkanaście lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też