Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home High League

High League

Bilety na High League
OpisBiletyMiejsca

Jesteś fanem widowisk sportowych opartych na sztukach walki? Zastanawiasz się, jak popularni celebryci poradzą sobie podczas pojedynku? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Otóż High League to wydarzenie, które zostało stworzone specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty. Jeśli zatem jesteś zainteresowany tym tematem, nie czekaj ani chwili dłużej I już teraz sprawdź, co możesz zyskać, kupując bilety na galę.

 

Najsłynniejsi zawodnicy

Gdzie na sport

Wszystko, co warto wiedzieć o High League

Dla osób, które nigdy wcześniej nie spotkały się z tym widowiskiem, przygotowaliśmy krótki opis, który przybliży cel oraz główne założenia przyświecające wyżej wspomnianej gali.

Nazwa High League dotyczy federacji zajmującej się organizowaniem prestiżowych wydarzeń sportowych opartych głównie na amatorskich bądź półamatorskich walkach w klatkach. Wśród osób biorących udział w walkach można zobaczyć najpopularniejszych celebrytów, którzy cieszą się dużą publiką, a także ogromną rzeszą fanów, natomiast twarzą gali High League jest znany raper Malik Montana, który zasłynął hitami takimi jak ,,Mordo Weź", ,,Robię Yeah", a także ,,Papuga".

Pojedynki organizowane w ramach High League miały swój początek w połowie 2021 roku, jednak z każdym miesiącem wydarzenie to, staje się coraz bardziej rozpoznawalne zarówno w świecie sportu, jak i w kategorii rozrywki.

Istotną informacją jest to, że High League to w pełni legalna federacja, która zapewnia doskonałe widowisko, które możesz oglądać na żywo, prosto z widowni, bądź też w domowym zaciszu. To Ty decydujesz, jaka forma jest dla Ciebie bardziej komfortowa.

Decydując się na wykupienie dostępu do wydarzenia, jakim jest gala High League, możesz nie tylko cieszyć się doskonałą rozrywką, ale również obstawiać wynik starcia swoich ulubionych celebrytów.

Dlaczego warto wykupić dostęp do High League?

Kupując dostęp do wydarzeń organizowanych przez High League, możesz liczyć na doskonałą rozrywkę, świetną jakość transmisji, a także możliwość zapisu oraz odtwarzania całej gali (bądź jej fragmentów) w dowolnym momencie. Dzięki temu, w każdej chwili możesz wrócić do ulubionych momentów bądź do sytuacji, które umknęły Twojej uwadze. Kupując dostęp do Pay-per-view, możesz być w centrum wydarzeń, bez wychodzenia z domu.

To, co należy jasno podkreślić, mówiąc o High League to przede wszystkim fakt, że jest to nie tylko wydarzenie sportowe, ale przede wszystkim niesamowite show obfitujące w prawdziwe emocje, a także występy artystyczne, takie jak między innymi koncerty doprawione doskonałą choreografią.

W jaki sposób można obstawiać walki?

Obstawianie pojedynków jest możliwe tylko po założeniu konta. Aby założyć konto, należy wejść na stronę oficjalnego bukmachera zajmującego się obsługą High League (w tym przypadku jest to Fortuna), a następnie wypełnić formularz osobowy. Konto jest całkowicie darmowe, a Twoje dane odpowiednio zabezpieczone. Gdy Twoje konto będzie gotowe, jedyne co musisz zrobić, to wytypować swoich faworytów, a następnie postawić na nich wybrane sumy.

Decydując się na skorzystanie z opcji obstawiania wyników, możesz być pewny co do tego, że wszystkie wygrane zakłady zostaną wypłacone. Wszystko za sprawą dobrze znanego bukmachera Fortuna, który ma wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu tego typu wydarzeń. Korzystając z opcji obstawiania walk, masz okazję nie tylko spotęgować zainwestowane pieniądze, ale również zyskać wyjątkowe wspomnienia oraz emocje towarzyszące walkom znanych, oraz lubianych gwiazd.

Pierwsza gala High League

Pierwsza gala organizowana przez federację High League odbyła się 28 sierpnia 2021 roku. Już wtedy wydarzenie to cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem. Niemały wpływ na to, bez wątpienia miał dobór przeciwników. Wśród najpopularniejszych zawodników tego wieczoru można było znaleźć między innymi:

  • Lexy Chaplin — youtuberka oraz instagramerka znana między innymi z pierwszej edycji Teamu X,
  • Maciej Jarema (Big Jack) - niskorosły znany z występowania w licznych produkcjach internetowych
  • Natalia Karczmarczyk (Natsu) - youtuberka, influencerka, członkini Team X 2.
  • Aniela Bogusz (Lil Masti) - youtuberka, wokalistka, gwiazda znana z tworzenia odważnych treści w internecie.

Starciem wieczoru była walka Natsu oraz Lexy. Ten niezwykle ciekawy pojedynek członkiń pierwszej oraz drugiej edycji ,,Teamu X", zakończył się jednogłośną decyzję sędziów o zwycięstwie Natsu.

Druga Gala High League

Fani starć celebrytów mogli ponownie zobaczyć ich w klatce już 5 miesięcy później, ponieważ 5 lutego 2022 roku, odbyła się druga gala High League, w której udział brali: Mini Majk, Konrad Karwat, Norbert Dis Gierczak, Maciej Zony Zoniuk, Lexy Chaplin, Fagata, a także wiele innych.

High League 2 odbyło się w Tauron Arena Kraków. Ciekawym zbiegiem okoliczności jest fakt, że Mini Majk, który zakończył walkę z Big Jack'iem zwycięstwem, miał okazję pomagać przy budowie areny, na której odbywały się walki.

Zasady obowiązujące na ringu

Zdecydowana większość walk toczonych w ramach gali High League odbywa się zgodnie z zasadami MMA. Mieszane sztuki walki (mixed martial arts), wyróżniają się dużą swobodą ruchów oraz łączeniem wielu technik zaczerpniętych z innych popularnych sztuk walki. To, co wyróżnia MMA na tle innych formuł obecnych w świecie sportu to przede wszystkim zapewnienie doskonałego widowiska, przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa oraz zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia wypadku.

Podczas gali High League można zaobserwować również walki bazujące na kick-boxingu oraz boksie.

Przeważnie to zawodnicy wybierają formułę, w jakiej chcą walczyć. Ich wybór w dużej mierze jest uzależniony od aparycji oraz możliwości fizycznych. Duże znaczenie mają również indywidualne preferencje oraz potrzeb zawodnika. W tym miejscu należy zaznaczyć, że gwiazdy High League mają duży wpływ na dobór przeciwników. Najczęściej osoby walczące są w tej samej kategorii wagowej, jednak zdążają się wyjątki. Doskonałym przykładem obrazującym walkę zawodników znajdujących się w różnych kategoriach wagowych jest starcie Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim, w którym to Denis posiadał ponad 19 kg przewagi.

Bilety oraz dostępność

Aby obejrzeć galę High League, należy wykupić dostęp Pay-per-viev bądź kupić bilety na wydarzenie na żywo. Zarówno zakup biletów, jak i dostępu odbywa się poprzez oficjalną stronę internetową High League. Kupując bilet, masz możliwość wyboru miejsca w jednej z wielu wydzielonych stref (cena biletów jest zależna od lokalizacji wydarzenia, a także od strefy, w której znajduje się dane miejsce).

Zawodnicy

Gwiazdy biorące udział w walkach High League to głównie youtuberzy, raperzy, influencerzy oraz popularne osoby znane z szeroko pojętych mediów. Nazwiska najważniejszych aktualnie zawodników znajdują się na topie wyszukiwań.

Do celebrytów, którzy wzięli udział w gali High League, należą między innymi: Piotr Edzio Bylina, Hubert Dredziasty Węzka, Mateusz Mini Majk Krzyżanowski, a także Lexy Chaplin, Natalia Natsu Karczmarczyk oraz Aniela LilMasti Bogusz.

Jeśli zatem chcesz zobaczyć gwiazdy w akcji, nie zwlekaj i wykup dostęp do gali High League już teraz!

 

Zobacz też