Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-

Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-

Szczawno-Zdrój, Słoneczna 1
Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala sportowa przy ulicy Słonecznej 1 to jeden z obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczwanie-Zdroju. Miejsce to zaprojektowane zostało z myślą o różnorodnych aktywnościach sportowych. Główna arena hali mierzy 20 x 40 metrów – przestrzeń ta umożliwia więc organizację zarówno dużych eventów zorganizowanych, jak i imprez prywatnych.

Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju jest dodatkowo kompletnie wyposażona w zaplecze sanitarne, szatnie dla zawodników i osób niesportowo-aktywnych, toalety oraz natryski, zapewniając komfort zarówno dla sportowców, jak i widzów. Bilety na organizowane tutaj eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą online.

Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju – wydarzenia

Jakie eventy organizuje Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju? Wydarzenia tematyczne za każdym razem przyciągają na teren placówki mnóstwo zainteresowanych. W ostatnim czasie w Szczawnie-Zdroju miał miejsce polski targ roślin doniczkowych. Miłośnicy kwiatów mieli okazję nabyć nowe rośliny w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Organizatorzy przygotowali także dział, w którym sprzedawany były doniczki, osłonki, torby tekstylne, książki oraz rozmaite akcesoria dla pasjonatów ogrodnictwa.

Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju – wydarzenia sportowe

Sprzedawane przez Halę Sportową MOSiR w Szczawnie-Zdroju bilety na eventy sportowe za każdym razem wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. W czerwcu miał tutaj miejsce turniej taneczny, który przyciągnął uwagę zarówno entuzjastów tańca, jak i miłośników widowiskowych rywalizacji. W Szczawnie-Zdroju odbyły się Krajowe Mistrzostwa Tańca – tancerze z całej Polski dali pokaz swoich umiejętności, prezentując różnorodne style tańca, obejmujące takie dyscypliny jak Bachata, Salsa, Argentine Tango, Synchro Dancing, Latin Show czy Caribben Show. Bilety na wydarzenie sprzedawane były na miejscu w dniu konkursu.

Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju – koncerty

Organizowane przez Halę Sportową MOSiR w Szczawnie-Zdroju koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Widownia miała okazję posłuchać na żywo Cleo – jedną z najbardziej znaczących postaci polskiej sceny muzycznej. 

Historia Cleo zaczęła się w 2013 roku, kiedy wraz z Donatanem stworzyła utwór "My Słowianie", który szybko stał się jednym z największych hitów radiowych, przekraczając 100 milionów wyświetleń na YouTube. Z tym utworem Cleo pojawiła się także na scenie podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku.

Swoją artystyczną podróż Cleo kształtowała w różnorodnych gatunkach muzycznych – od folku po soul, gospel, r'n'b, funk i hip-hop. Jej inspiracje sięgały wielkich div światowej sceny muzycznej, takich jak Aretha Franklin, Whitney Houston, Lauryn Hill, Patti LaBelle czy Chaka Khan.

Przez dekadę kariery muzycznej Cleo wydała cztery albumy, wielokrotnie zdobywając złote i platynowe płyty. W swojej twórczości przywróciła modę na folk, podkreślając tym samym magię kultury słowiańskiej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju?
Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju znajduje się przy ulicy Słonecznej 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Sportowej MOSiR w Szczawnie-Zdroju?
Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju organizuje m.in. koncerty, eventy tematyczne oraz wydarzenia sportowe. Bilety na imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online.
Kiedy została otworzona Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju?
Hala Sportowa MOSiR w Szczawnie-Zdroju funkcjonuje od 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też