Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój

Wałbrzych, Ratuszowa 6
Sprawdź wydarzenia
Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-ZdrójOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu to największy ośrodek turystyczno-sportowy w Sudetach, położony w pięknym miejscu u stóp góry Chełmiec. Oferuje bardzo szeroką gamę atrakcji dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas w tym wyjątkowym miejscu.

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu – wydarzenia

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój jest nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynkiem. W pobliżu sali koncertowo-sportowej zlokalizowano Park Wodny, Hotel i Restaurację. Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój, w przypadku zagospodarowania płyty areny, oferuje nawet do 3000 miejsc siedzących. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu i oświetleniu obiekt pozwala na organizację wydarzeń kulturalnych i sportowych na najwyższym poziomie.

W Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój mogą odbywać się rozgrywki zespołowe, m.in. siatkówka, koszykówka i piłka ręczna oraz imprezy związane z dyscyplinami takimi jak boks, tenis stołowy, judo, badminton czy e-sport. W obiekcie z powodzeniem zorganizowano Grand Prix Polski w tenisie stołowym, Mistrzostwa Europy w tańcu IDO oraz mecze Ligi Narodów w siatkówce kobiet.

Sportowe emocje to jednak nie wszystko, co zapewnia Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój. Wydarzenia organizowane regularnie na dużej sali to również festiwale, konwenty, koncerty, spektakle i operetki. Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu gości rozmaite imprezy o charakterze masowym i rozrywkowym. W 2020 odbył się w niej VALENTINE’S NIGHT – największy festiwal muzyki elektronicznej w Sudetach. Na scenie wystąpił m.in. sławny DJ i producent ATB. Bilety na wydarzenia dla fanów muzyki klubowej były dostępne w sprzedaży online.

W Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój koncerty zagrali m.in. Lady Pank, Waglewski Fish Emade, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Sylwia Grzeszczak, Perfect i FISH – Legenda Marillion. Bilety pozwalające na udział w muzycznych wydarzeniach cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu często gości również kabarety. Na jej scenie wystąpiła m.in. Neo-Nówka. Obiekt był również współorganizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej. Do zorganizowanych w Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój wydarzeń należą także megawidowisko operetkowe „Baron Cygański” oraz „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu ROYAL RUSSIAN BALLET.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój?
Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój położona jest w Wałbrzychu w pobliżu centrum miasta, tylko 2 km od dworca kolejowego. Dokładny adres obiektu to ul. Ratuszowa 6. W okolicach Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój znajdują się największe atrakcje turystyczne regionu – Zamek Książ, Palmiarnia i Stara Kopalnia.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój?
W Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój koncerty zagrali Zenon Martyniuk, Boys i Milano. W obiekcie zorganizowano także koncert „Dwa żywioły” i występ Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili”. Sprawdź, jakie wydarzenia urozmaicą w najbliższym czasie ofertę kulturalną Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój – bilety na koncerty i spektakle dostępne są na stronie ebilet.pl!
Kiedy utworzona została Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój?
Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój powstała na miejscu dawnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Budowę obiektu rozpoczęto w 2010 roku, a zakończono w czerwcu 2013. Od tego czasu imprezy kulturalne i sportowe przyciągają mieszkańców regionu i turystów do Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój – bilety na wydarzenia odbywające się w obiekcie można nabyć również przez internet.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też