Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój
Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój
Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu to największy ośrodek turystyczno-sportowy w Sudetach, położony w pięknym miejscu u stóp góry Chełmiec. Oferuje bardzo szeroką gamę atrakcji dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić czas w tym wyjątkowym miejscu.

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu – wydarzenia

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój jest nowoczesnym, trzykondygnacyjnym budynkiem. W pobliżu sali koncertowo-sportowej zlokalizowano Park Wodny, Hotel i Restaurację. Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój, w przypadku zagospodarowania płyty areny, oferuje nawet do 3000 miejsc siedzących. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu i oświetleniu obiekt pozwala na organizację wydarzeń kulturalnych i sportowych na najwyższym poziomie.

W Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój mogą odbywać się rozgrywki zespołowe, m.in. siatkówka, koszykówka i piłka ręczna oraz imprezy związane z dyscyplinami takimi jak boks, tenis stołowy, judo, badminton czy e-sport. W obiekcie z powodzeniem zorganizowano Grand Prix Polski w tenisie stołowym, Mistrzostwa Europy w tańcu IDO oraz mecze Ligi Narodów w siatkówce kobiet.

Sportowe emocje to jednak nie wszystko, co zapewnia Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój. Wydarzenia organizowane regularnie na dużej sali to również festiwale, konwenty, koncerty, spektakle i operetki. Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu gości rozmaite imprezy o charakterze masowym i rozrywkowym. W 2020 odbył się w niej VALENTINE’S NIGHT – największy festiwal muzyki elektronicznej w Sudetach. Na scenie wystąpił m.in. sławny DJ i producent ATB. Bilety na wydarzenia dla fanów muzyki klubowej były dostępne w sprzedaży online.

W Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój koncerty zagrali m.in. Lady Pank, Waglewski Fish Emade, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Sylwia Grzeszczak, Perfect i FISH – Legenda Marillion. Bilety pozwalające na udział w muzycznych wydarzeniach cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój w Wałbrzychu często gości również kabarety. Na jej scenie wystąpiła m.in. Neo-Nówka. Obiekt był również współorganizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej. Do zorganizowanych w Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój wydarzeń należą także megawidowisko operetkowe „Baron Cygański” oraz „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu ROYAL RUSSIAN BALLET.

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój?

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój położona jest w Wałbrzychu w pobliżu centrum miasta, tylko 2 km od dworca kolejowego. Dokładny adres obiektu to ul. Ratuszowa 6. W okolicach Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój znajdują się największe atrakcje turystyczne regionu – Zamek Książ, Palmiarnia i Stara Kopalnia.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój?

W Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój koncerty zagrali Zenon Martyniuk, Boys i Milano. W obiekcie zorganizowano także koncert „Dwa żywioły” i występ Narodowego Baletu Gruzji „Sukhishvili”. Sprawdź, jakie wydarzenia urozmaicą w najbliższym czasie ofertę kulturalną Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój – bilety na koncerty i spektakle dostępne są na stronie ebilet.pl!

  • Kiedy utworzona została Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój?

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój powstała na miejscu dawnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Budowę obiektu rozpoczęto w 2010 roku, a zakończono w czerwcu 2013. Od tego czasu imprezy kulturalne i sportowe przyciągają mieszkańców regionu i turystów do Hali Widowiskowo Sportowej Aqua-Zdrój – bilety na wydarzenia odbywające się w obiekcie można nabyć również przez internet.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala Widowiskowo Sportowa Aqua-Zdrój
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Ratuszowa 6
58-304 Wałbrzych

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/