emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Artysta Marcin Korcz

Marcin Korcz

Marcin KorczOpisWydarzeniaMarcin Korcz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Marcin Korcz to urodzony w 1986 roku w Krakowie polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Rozwój kariery aktorskiej Marcina Korcza

Marcin Korcz po skończeniu studiów związał się zawodowo z Teatrem im. Stefana Jaracza mieszczącym w Łodzi. Dużą popularność zdobył wcielając się w rolę Michała Kercza w serialu Rodzina Zastępcza. Można było go również oglądać w takich serialach jak Przyjaciółki, Pierwsza miłość czy O mnie się nie martw.

Marcin Korcz w filmie i telewizji

Marcin Korcz w 2012 roku wystąpił w filmie fabularnym Być jak Kazimierz Deyna. Oprócz tego zagrał w takich produkcjach filmowych jak między innymi Miasto 44 w reżyserii Jana Komasy czy Wenecja Jana Jakuba Kolskiego. W 2016 roku został nominowany do nagrody Telekamer w kategorii Nadzieja telewizji

 

Brał też udział w siódmej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, który emitowany jest w telewizji Polsat. Na parkiecie wystąpił z Wiktorią Omyłą, z którą odpadł w odcinku półfinałowym, ostatecznie zdobywając trzecie miejsce.

Marcin Korcz spektakle 2023

Marcin Korcz jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle 2023 z udziałem aktora to między innymi komedia Czworo do poprawki w reżyserii Agnieszki Baranowskiej. Na scenie oprócz aktora będzie można zobaczyć między innymi Katarzynę Herman czy Wojciecha Wysockiego. To inteligentna komedia Cezarego Harasimowicza, który można zobaczyć w Garnizonie Sztuki w Warszawie.

Wydarzenia

Marcin Korcz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Marcin Korcz?

Miejscowości, w których Marcin Korcz wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Kraków, Katowice, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też