Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

WSZECHMOCNI W SIECI

Organizator: Teatr Kamienica

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na spektakl Wszechmocni w sieci do Teatru Kamienica w Warszawie! Wszechmocni w sieci to już trzeci, po My, Dzieci z Dworca ZOO i Dopalacze. Siedem stopni donikąd z profilaktycznych tytułów Teatru Kamienica zrealizowany z myślą o dorastającej młodzieży. Wszechmocni w sieci bilety na spektakl już w sprzedaży.

 

Spektakl jest adresowany do młodzieży powyżej 13 roku życia.

O spektaklu Wszechmocni w sieci

Lajki, stories, snapy – to świat, w którym dzisiaj żyją młodzi ludzie. Akceptacja siebie, relacje, uczucia zależne są od liczby kciuków, serduszek i cukierkowych komentarzy. Co się stanie kiedy jednak przyjdzie zmierzyć się z cyberprzemocą, hejtem, mową nienawiści?

 

Spektakl porusza współcześnie aktualny problem przemocy w cyberprzestrzeni. W dobie myślenia, że w Internecie wolno wszystko, wszystkim, a jednocześnie nic nie ginie, wszystko zostawia po sobie ślad… dojrzewają kolejne pokolenia, dla których realny świat staje się jedynie miejscem fizjologicznym. To w Sieci przeżywają swoje życia, poznają się, zakochują, ale też kłócą i wyzywają. Tam pod wykreowanymi profilami skrywają swoje prawdziwe, zagubione, pełne skrajnych emocji oblicza. Szukają odpowiedzi na nigdy nie zadane w głos pytania. Narażone na cios z każdej strony, atakują pierwsze. Bo lepiej być drapieżnikiem niż ofiarą. Wszystkie ruchy dozwolone, nie ma konsekwencji…

 

Problemem jednak staje się zmierzenie z rzeczywistością. Dotkliwy staje się brak klawisza WSTECZ…

 

Wszechmocni w sieci to spektakl twórców poprzedniego projektu podejmującego problem dopalaczy, który spotkał się z wielkim uznaniem zarówno dorosłych, jak i młodzieży.

Wszechmocni w sieci obsada i twórcy

  • Autor: Wawrzyniec Kostrzewski
  • Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
  • Współpraca reżyserska: Olga Sarzyńska
  • Muzyka: Piotr Łabonarski
  • Projekcje: Maria Matylda Wojciechowska
  • Obsada: Olga Sarzyńska/Dominika Majewska, Katarzyna Ucherska/Maria Semotiuk, Marcin Stępniak, Justyna Sieńczyłło

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn