Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Time Machine Minigolf

Time Machine Minigolf

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179
Time Machine MinigolfOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowane na terenie Centrum Handlowego Blue City w Warszawie Time Machine Minigolf (TMMG) to pierwsze w Polsce w pełni profesjonalne pole do gry w mini golfa. Plac składa się z 18 unikalnych dołków typu adventure, a motywem przewodnim jest przedstawienie dziejów świata od jego powstania, przez współczesność, aż do czasów futurystycznych.

Tematyczne przeszkody, przepiękna aranżacja, ultrafioletowe podświetlenie, obrazy malowane na ścianach i figury 3D czynią odbywające się w Time Machine Minigolf wydarzenia idealnym miejscem do zabawy z przyjaciółmi, rodziną czy dla najmłodszych! W obiekcie znajdują się również strefa relaksu, bar oraz game room.

Time Machine Minigolf – wydarzenia w salonie gier

Time Machine Minigolf to prawdziwa podróż w czasie przez krainę dinozaurów, pierwsze osady ludzkie, starożytne cywilizacje, wieki średnie, po współczesność, a nawet przyszłą wizję świata. Oprócz świetnej zabawy, Time Machine Minigolf niesie za sobą również wartość edukacyjną, co sprawia, że jest idealnym miejscem do organizacji urodzin dziecka i wycieczek klasowych.

Wśród mających miejsce w Time Machine Minigolf wydarzeń warto wyróżnić wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe, urodziny, imieniny, wieczory panieńskie i wiele więcej. Planujesz spędzić niezapomniane chwile z bliskimi w Time Machine Minigolf? Bilety zarezerwujesz już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

W styczniu 2017 roku Time Machine Minigolf w Blue City odwiedzili wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury “Ochota”. Takie i tym podobne wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności i były świetnym pomysłem na integrację grupy.

Time Machine Minigolf – koncerty w pobliżu

Time Machine Minigolf oferuje niezapomnianą zabawę przez długie godziny. A jeśli to nadal dla Ciebie za mało, w pobliżu czeka na Ciebie jeszcze więcej atrakcji. W Centrum Handlowym Blue City, w którym mieści się Time Machine Minigolf, koncerty są na porządku dziennym. Do tej pory występowali w tym miejscu najbardziej rozpoznawalni polscy artyści, tacy jak Lipali, Afromental, El Barto i Liam B, IRA, Skaner czy Dawid Kwiatkowski.

Time Machine Minigolf – wydarzenia, które możesz zaplanować

Oprócz koncertów i imprez okolicznościowych, Time Machine Minigolf oferuje również liczne wydarzenia specjalne. Harmonogram nadchodzących imprez znajdziesz na platformach internetowych, takich jak eBilet.pl. Do najczęściej odbywających się w Time Machine Minigolf wydarzeń zaliczają się wycieczki klasowe, rodzinne wypady, imprezy okolicznościowe, spotkania ze znajomymi, niepowtarzalne randki i wiele więcej.

Time Machine Minigolf – bilety na wydarzenia

Time Machine Minigolf w centrum handlowym Blue City w Warszawie to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu w oryginalny i kreatywny sposób. Zabierz ze sobą swoich bliskich i wspólnie odkrywajcie różne epoki i miejsca podczas emocjonującej rozgrywki w minigolfa. Planujesz organizację imprezy w Time Machine Minigolf? Bilety dla siebie i innych gości zarezerwujesz zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów Time Machine Minigolf.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Time Machine Minigolf?
Time Machine Minigolf to pole do gry w mini golfa, zlokalizowane na 3. piętrze centrum handlowego Blue City na warszawskiej Ochocie. Pełny adres to Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa.
Jakie wydarzenia odbywają w Time Machine Minigolf?
Time Machine Minigolf to popularne miejsce organizacji imprez okolicznościowych, wyjazdów klasowych, spotkań ze znajomymi, koncertów i wielu innych wydarzeń.
Kiedy został otworzony Time Machine Minigolf?
Pierwsze otwarcie Time Machine Minigolf w Warszawie miało miejsce w 2017 roku. Następnie pełnowymiarowy indoor golf 3D po tymczasowym zamknięciu został ponownie otworzony w maju 2021 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też