Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Sebastian Konrad

Sebastian Konrad

Sebastian KonradOpisWydarzeniaSebastian Konrad - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Sebastian Konrad to aktor teatralny i telewizyjny. W 1994 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od tego czasu mieszka i pracuje w Warszawie. Przez kilka lat związany był ze stołecznym Teatrem Dramatycznym, gdzie bilety na jego spektakle rozchodziły się w szybkim tempie. Od blisko dwóch dekad pracuje również jako reżyser i realizator telewizyjny i filmowy.

Gdzie można obejrzeć sztuki, w których występuje Sebastian Konrad? Spektakle z udziałem artysty organizowane są w ważnych warszawskich teatrach. Sprawdź, w jakich przedstawieniach gra w ostatnim czasie Sebastian Konrad. Bilety na spektakle i inne wydarzenia zamówisz na stronie eBilet.pl.

Sebastian Konrad – spektakle

Teatr Dramatyczny, Teatr na Woli, Teatr Muzyczny „Roma”, Teatr Capitol, Unia Teatr Niemożliwy i Teatr Kamienica to instytucje, z którymi współpracował Sebastian Konrad. Bilety na spektakle z jego udziałem cieszyły się sporym zainteresowaniem. Aktor występował także w Teatrze Telewizji i teatrze radiowym. Polskie seriale telewizyjne i filmy to kolejne projekty, w których uczestniczył Sebastian Konrad. Spektakle, programy TV czy seanse w kinie to najlepsze okazje do zapoznania się z pracą polskiego aktora. Warto zwrócić również uwagę na produkcje, które stworzył jako reżyser i realizator telewizyjny czy filmowy.

 „Czarna komedia”, „Opera żebracza”, „Powrót Odysa” czy „Niezidentyfikowane szczątki ludzkie i prawdziwa natura miłości” to tylko niektóre spektakle, w których obsadzie pojawił się Sebastian Konrad. Bilety na przedstawienia i inne rodzaje wydarzeń z udziałem aktora można nabyć wygodnie przez internet. Nie musisz wychodzić z domu. Bilety na wybrane spektakle zamówisz z domu.

W jakich sztukach aktualnie występuje Sebastian Konrad? Spektakle 2023, w których został obsadzony, to „Kochane pieniążki” i „Upiór w kuchni”. Najbliższe miesiące będą zatem doskonałą okazją na zobaczenie na scenie Sebastiana Konrada – bilety na przedstawienia dostępne są w ramach sprzedaży internetowej. „Kochane pieniążki” to farsa kryminalna napisana przez Raya Cooneya. „Upiór w kuchni” jest natomiast widowiskiem łączącym w sobie elementy kryminału, thrillera, horroru i angielskiej komedii. Zobacz, jak w tych wyjątkowych sztukach prezentuje się Sebastian Konrad. Spektakle 2023 zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Sprawdzaj regularnie dostępność biletów i repertuar warszawskich teatrów, by nie przegapić najciekawszych wydarzeń, w których bierze udział Sebastian Konrad.

Wydarzenia

Sebastian Konrad - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Sebastian Konrad?

Miejscowości, w których Sebastian Konrad wystąpi w najbliższym czasie: Gdańsk, Warszawa.

Z czego znany jest Sebastian Konrad?
Sebastian Konrad w Polsce znany jest przede wszystkim z „Ucha Prezesa”, „Złotopolskich”, „Pierwszej Miłości”, „Camery Cafe”, „Niani”, „Kasi i Tomka”, „Brzyduli”, „Kiler-ów 2-óch” czy „Francuskiego numeru”. W 2005 aktor był jednym z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Ostatnio pełnił rolę II reżysera na planie filmu „Gierek” (bilety na produkcję cieszyły się niemałym zainteresowaniem).
Jak można poznać twórczość Sebastiana Konrada?
Jego talent można podziwiać, oglądając polskie produkcje telewizyjne, a także odwiedzając ATM Scenę na Bielanach, Teatr Capitol czy Teatr Kamienicę, gdzie występuje Sebastian Konrad. Spektakle 2022 z jego udziałem to m.in. „Kochane pieniążki” i „Upiór w kuchni”.
Kiedy zaczęła się kariera Sebastiana Konrada?
W 1994 roku ukończył on Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Zadebiutował na scenie Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie. Nie przegap najciekawszych spektakli, w których występuje Sebastian Konrad – bilety zamówisz również na naszej stronie.

Fani lubią też

Zobacz też