Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Łukasz Konopka

Łukasz Konopka

Łukasz KonopkaOpisWydarzeniaŁukasz Konopka - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Łukasz Konopka jest aktorem teatralnym, filmowym, serialowym i reżyserem, który wziął udział w bardzo wielu różnorodnych produkcjach. Jak wygląda jego historia? W czym tkwi sekret jego popularności? Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska.

Łukasz Konopka i jego historia

Łukasz Konopka urodził się oraz wychował w Czeladzi. W 2005 roku aktor ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Od tego czasu jego kariera niezwykle intensywnie się rozwija.

Aktor mocno chroni wszelkie informacje, dotyczące swojego życia prywatnego przed światem mediów.

Dorobek artystyczny Łukasza Konopki

Łukasz Konopka pierwsze kroki artystyczne stawiał na deskach Teatru Nowego w Łodzi. Grał także w Teatrze Studyjnym w Łodzi, od 2005 roku. Doskonałą grę aktorską artysty mogliśmy oglądać również w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Od 2008 roku aktor stał się etatowym aktorem Teatru Wybrzeża w Gdańsku. Aktora mogliśmy podziwiać w takich spektaklach jak; "Szkło bolesne", "Obrona Sokratesa", "Wielki Bobby", "Mistrz i Małgorzata", "Wyzwolenie", "Kubuś Fatalista i jego pan", "Kartoteka", "Wiele hałasu o nic" oraz w wielu innych.

Łukasz Konopka to także aktor znany z wielu filmów i seriali. Do najbardziej popularnych produkcji na koncie aktora zaliczamy: "Sprawa na dziś", "Goliat", "Mrok", T"warzą w twarz", "Kryminalni", "Na dobre i na złe", "M jak Miłość", "Czas honoru", "Ojciec Mateusz", "Blondynka", "Szpilki na Giewoncie", "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Przepis na życie", "Na Wspólnej", "Żmijowisko", "Rojst", "39 i pół tygodnia", "Układ", "Jak najdalej stąd" czy "Sabina".

Współpraca z innymi artystami

Łukasz Konopka wziął udział w ogromnej ilości projektów artystycznych. W związku z tym współpracował z takimi artystami jak: Przemysław Bluszcz, Jan Wieczorkowski, Mariusz Drężek, Arkadiusz Smoleński, Sławomir Orzechowski, Piotr Nowak, Ireneusz Czop, Marcin Rogacewicz, Tomasz Dedek oraz wielu innych. 

Wydarzenia

Łukasz Konopka - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Łukasz Konopka?

Miejscowości, w których Łukasz Konopka wystąpi w najbliższym czasie: Leszno, Wrocław, Otwock, Gdańsk, Lublin, Chełmek, Piotrków Trybunalski, Poznań.

Ile lat ma Łukasz Konopka?
Łukasz Konopka urodził się 22 grudnia 1976 roku.
Które produkcje przyniosły Łukaszowi Konopce największą popularność?
Z całą pewnością są to seriale "Na Wspólnej" oraz "Czas honoru".
Ile wzrostu ma Łukasz Konopka?
Łukasz Konopka ma 185 cm wzrostu.

Fani lubią też

Zobacz też