Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Lady Pank – Tacy sami od 40 lat!

Lady Pank – Tacy sami od 40 lat!

Organizator: Good Taste

OpisArtyści

Opis

KONCERT FINAŁOWY W grudniu zespół zaprasza na finałowy koncert jubileuszowej trasy koncertowej. 10 grudnia Lady Pank zagra w MCK w Katowicach. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie już w sprzedaży!

 

Od 40 lat Lady Pank dostarcza swoim fanom wyjątkowych przebojów i koncertów, które kształtują następne pokolenia. 2022 rok to wyjątkowa okazja, by usłyszeć największe hity na żywo!. Lady Pank bilety na koncerty już w sprzedaży!

Lady Pank na trasie koncertowej "Tacy sami od 40 lat!"

Debiutancka płyta zatytułowana po prostu "Lady Pank" pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki. Okrągły jubileusz zespołu połączony z premierą nowej płyty pt. "LP40" to gwarancja niezwykłych koncertów w wykonaniu Jana Borysewicza, Janusza Panasewicza i reszty grupy.

 

Przez ostatnie lata świat stanął na głowie. Płyta "LP40" opowiada o tym, co wokół nas obecne. To krótkie historie o tym, co jeszcze niedawno było normalne, a dziś nie jest oczywiste.

 

Zespół pomimo "czterdziestki na karku" jest w doskonałej formie. Podczas koncertów w ostatnich latach Lady Pank udowodniło wielokrotnie, że ich występy na żywo to niezapomniane wydarzenie. Nawet najwierniejsi fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek.

 

"Tacy sami od 40 lat!" jest równocześnie powrotem do czterech dekad twórczości zespołu, jak również czymś nowym i świeżym. Zespół gwarantuje słuchaczom, że będzie przebojowo, sentymentalnie i hucznie. Sprawdź nadchodzące koncerty Lady Pank i wybierz się w niezwykłą, muzyczną podróż!

Lady Pank koncerty "Tacy sami od 40 lat!"

  • Kraków - 8.12.2022, Studio
  • Katowice - 10.12.2022, MCK

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn