Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo

BLIND CHANNEL

18-20.04.2024 Wrocław, Warszawa, Gdańsk

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

BLIND CHANNELBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Wrocław

BLIND CHANNEL
czwartek
18.04.2024
20:00

BLIND CHANNEL

Wrocław, Zaklęte Rewiry

Warszawa

BLIND CHANNEL
piątek
19.04.2024
20:00

BLIND CHANNEL

Warszawa, Klub Proxima

Gdańsk

BLIND CHANNEL
sobota
20.04.2024
20:00

BLIND CHANNEL

Gdańsk, Klub Parlament

O wydarzeniu

Finowie z Blind Channel nie zwalniają tempa i zapowiadają swój nowy album “Exit Emotions”! W ramach jego promocji zespół wyruszy na obejmującą 30 europejskich miast trasę, a my nie mogliśmy się oprzeć, by ponownie ściągnąć ich do Polski. Formacja wystąpi w kwietniu we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku w towarzystwie GHØSTKID oraz Rock Band From Hell. Bilety na koncert już w sprzedaży.

Blind Channel informacje

Blind Channel obchodzą w tym roku dekadę działalności, a najlepszym sposobem na świętowanie tego faktu jest wydanie nowego albumu. “Exit Emotions”, czyli już piąty w dorobku krążek grupy, ukaże się w przyszłym roku pod banderą wytwórni Century Media, a udostępniony pod koniec sierpnia singiel “DEADZONE” tylko umacnia w przekonaniu, że wraz z nowym wydawnictwem Finowie wywindują swoją pozycję na nu metalowej scenie. Sekstet nie jest już ciekawostką ze sceny konkursu Eurowizji - to świadomy swojej wartości zespół, który z każdym krokiem ma ochotę na więcej. 

Blind Channel koncerty 2024

Na podbój Europy Blind Channel wyruszą ze swoimi znajomymi z wytwórni - założonym przez Sebastian “Sushi” Bieslera (ex-Electric Callboy), metalcore’owym projektem GHØSTKID oraz fińskim pop-punkowym/rockowym Rock Band From Hell, którzy 1 września zadebiutowali materiałem “Music For Late Night Activities”. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też