Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliapiotr-rubik-trasa

Dead by April

04.10.2024 Warszawa

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Dead by AprilBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

DEAD BY APRIL
piątek
04.10.2024
20:00

DEAD BY APRIL

Warszawa, Klub Proxima

O wydarzeniu

START SPRZEDAŻY: 31.01.2024, g. 11:00

Szwedzka grupa metalcore’owa Dead by April wystąpi 4 października w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej jej nowy krążek “The Affliction”. 

Dead by April informacje

Dead by April zadebiutowali w 2007 roku 10-utworowym demo, które krążąc po internecie zebrało duże grono odbiorców. Dwa lata później grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Universal Music, by krótko potem pod jej egidą wydać swój pierwszy album, nazwany po prostu “Dead by April”. Promujący go singiel “Losing You” szybko stał się hitem i przez 2 tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu szwedzkiej listy przebojów.

Siedem lat po wydaniu “Worlds Collide” Dead by April powracają z nowym, piątym w dorobku dużym albumem “The Affliction”. Na krążek składa się 14 kawałków, w tym aż do 5 z nich formacja zaprosiła gości (na płycie usłyszymy Samuela Ericssona oraz członków Smash Into Pieces, Self Deception czy The Day We Left Earth), a za remix zamykającego całość “Dreamlike” odpowiada Mendum. Wszystko to składa się na najbardziej eksperymentalny i przekraczający granice materiał w karierze Szwedów. Formacja powróci do naszego kraju po blisko półtora roku i jeśli lubicie połączenie ciężkich brzmień z elektroniką i popową chwytliwością, to tego wydarzenia nie możecie przegapić!

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też