Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

HotSpot

Wrocław, Wejherowska 34
HotSpotOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Beach Bar HotSpot Wrocław ma największą sztuczną plażę na Dolnym Śląsku. Jego obszar obejmuje aż 15 tys. metrów kwadratowych. Zajęcia jogi, mecze siatkówki plażowej, dobre jedzenie i trunki, koncerty gwiazd w tle – HotSpot Wrocław do doskonałe miejsce na relaks i rekreację na świeżym powietrzu. Obiekt jest czynny codziennie, ale jego funkcjonowanie zależy od panującej pogody. Działa od cieplejszych wiosennych dni do końca września, o ile aura nastraja do wypadów w plener i chilloutu nad Odrą. Organizowane przez HotSpot wydarzenia takie jak stand-up czy koncerty gwiazd polskiej muzyki niezmiennie przyciągają tłumy. Bilety często można nabyć online. Sprawdź współtworzone przez HotSpot koncerty i inne imprezy plenerowe! Nie przegap najciekawszych wydarzeń! Odwiedź wrocławski HotSpot – bilety na najciekawsze eventy zamówisz również na naszej stronie!

HotSpot Wrocław – koncerty

HotSpot Wrocław to przestrzeń wprowadzająca w dobry nastrój. O samopoczucie gości obiektu dbają didżeje oraz świetnie zaopatrzone bary z drinkami, koktajlami i kraftowymi piwami. W chłodniejsze wieczory można otulić się ciepłym kocem i spędzić miło czas pod gwiazdami. W strefie aktywnej rozrywki umieszczono kącik zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej oraz punkt spotkań wielbicieli jogi. We wspomnianej części obiektu odbywają się też eventy i warsztaty.

Istotną przestrzenią na plaży przy Odrze jest strefa koncertowa. Często występują w niej gwiazdy takie jak Mrozu, sanah, Brodka, Gromee, Małpa i Ten Typ Mes, a nawet Bass Astral x Igo, Bitamina czy Malik Montana. W HotSpot koncerty zagrali także Molesta Ewenement, Grubson, Łona i Webber czy KęKę. Wydarzenia organizowane w tym szczególnym miejscu cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na nie rozchodzą się w szybkim tempie.

Jakie imprezy w szykuje na najbliższe miesiące HotSpot? Koncerty 2022 będą odbywać się m.in. w ramach cyklu muzycznych wydarzeń z Aperol Spritz. Gorące czwartki na plaży umilą Sara & Miętha, ARS LATRANS Orchestra, Clock Machine i Sorry Boys. W przerwach od szaleństw pod sceną można będzie odpocząć na leżaku albo napić się orzeźwiającego Aperol Spritz w pomarańczowej strefie. Zaplanowane przez HotSpot koncerty 2022 to również występy wykonawców takich jak Dwa Sławy, Słoń, Żabson czy Kizo. Warto śledzić rozpiskę nadchodzących wydarzeń, by nie przegapić najciekawszych z nich. Weź udział w odbywających się w HotSpot koncertach i rozkoszuj się wakacyjną atmosferą!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się HotSpot Wrocław?
HotSpot Wrocław znajduje się przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu, w dzielnicy Pilczyce, tuż przy hali Orbita i moście Milenijnym. Na miejsce można dotrzeć samochodem albo komunikacją miejską. Aby wziąć udział w koncertach organizowanych na plaży HotSpot, bilety warto zamówić przez internet.
Jakie wydarzenia odbyły się w HotSpot Wrocław?
Zorganizowane w HotSpot wydarzenia to m.in. koncerty z cyklu Lato w Plenerze, Vertigo Summer Jazz Festival, Wine&Paint Party, Synthwave POPO VICE, HeartBeats Festival 2018 czy Strongman Puchar Polski we Wrocławiu. Przestrzeń plaży miejskiej jest duża i różnorodna, dlatego każdy znajdzie tam miejsce dla siebie. Warto śledzić stronę ebilet.pl oraz fanpage plaży, by być na bieżąco z organizowanymi przez HotSpot wydarzeniami.
Kiedy został utworzony HotSpot Wrocław?
HotSpot Wrocław został utworzony w czerwcu 2017 roku. Otwarciu obiektu towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci, pokazy holowania na nartach wodnych i wakeu oraz regaty optimistami po Odrze. Jako gwiazda wieczoru wystąpił Ralph Kamiński z zespołem My Best Band in the World.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też