Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce klub Bezsenność

klub Bezsenność

Wrocław, Ruska 51
klub BezsennośćOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Bezsenność to jedno z kultowych już miejsc na wrocławskim rynku. Design obiektu zachwyca już po przekroczeniu progu – przestronne wnętrza, urządzone w stylu buduarowo-loftowym, przywodzą na myśl paryskie mieszkanie, a komfortowe kanapy i fotele tworzą atmosferę sprzyjającą długim rozmowom. Bezsenność to idealne miejsce zarówno na spotkania z przyjaciółmi, jak i na nawiązywanie nowych, ciekawych znajomości. 

Bezsenność to jednak nie tylko klub – to także miejsce, gdzie zorganizujesz takie wydarzenia kameralne, jak urodziny czy imprezy firmowe. W obiekcie odbywają się także eventy tematyczne, koncerty polskich i zagranicznych gwiazd oraz stand-upy. Bilety na wrocławskie imprezy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą online.

Klub Bezsenność – wydarzenia muzyczne

Organizowane przez Klub Bezsenność koncerty za każdym razem przyciągają pod scenę całe tłumy zainteresowanych. Fani polskiej muzyki mieli okazję bawić się podczas występu Magdy Beredy. Artystka znana jest z publikowania coverów na YouTube oraz udziału w programach telewizyjnych. Magda zdobyła serca fanów swoim wyjątkowym talentem, wdziękiem i charyzmą, rozwijając swoje umiejętności jako kompozytorka i autorka tekstów. Całe wydarzenie rozpoczęło spotkanie z artystką na Meet&Greet, które stanowiło dla przybyłych doskonałą okazję do osobistego poznania idolki. 

Miłośnicy muzyki elektronicznej mieli z kolei szansę bawić się na koncercie Bassa Astrala, który pojawił się we Wrocławiu w ramach trasy „Impreza Taneczna”. Zanim Jakub rozpoczął swoją karierę muzyczną jako twórca muzyki elektronicznej, swoje doświadczenie sceniczne zdobywał jako basista w rockowych zespołach Clock Machine i Cinemon. Jego kariera muzyczna nabrała jednak tempa w 2015 roku, gdy wraz z Igo utworzył duet Bass Astral, który szybko zdobył popularność i uznanie wśród szerokiej publiczności.

Klub Bezsenność – wydarzenia komediowe

Jakie stand-upy organizuje Klub Bezsenność? Wydarzenia kabaretowe na stałe zapisały się w repertuarze tego miejsca. Miłośnicy polskich komedii mieli okazję wziąć udział w wieczorze pełnym śmiechu i absurdalnych rozważań z udziałem Bartka Walosa, który zaprezentował na scenie program artystyczny „Nikogo to nie obchodzi”. Stand-uper szukał odpowiedzi na takie pytania, jak: „czy dinozaury mają szansę na karierę?” oraz „czym jest sukces i czy duchy się pocą?”. Podczas eventu nie zabrakło także utalentowanych supporterów, którzy dodali temu wieczorowi dodatkowego charakteru. Cena biletu wynosiła 35 zł, a wydarzenie przeznaczone było wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W Klubie Bezsenność pojawił się również Tomek Kołecki – utalentowany komik, który dzieli się z fanami swoimi nietypowymi spostrzeżeniami na temat życia i codziennych absurdów. Stand-uper zaprezentował widzom zupełnie nowy materiał „Sztuka Marginesu”. Bilety na event sprzedawane były wyłącznie osobom powyżej 16. roku życia.

Klub Bezsenność – bilety na imprezy tematyczne

Klub Bezsenność organizuje także eventy tematyczne. Chętni mieli okazję pobawić się podczas imprezy sylwestrowej 2022/2023, która stanowiła cudowny czas w atmosferze szampańskiej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Tego wieczoru przy konsoli pojawił się DJ Cieniu, który od kilku już lat rozbudza wrocławskie parkiety taneczne. Bilety na sylwestrowy event oscylowały w atrakcyjnej cenie 60 złotych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Bezsenność?
Klub Bezsenność znajduje się na nieopodal wrocławskiego rynku przy ulicy Ruskiej 51.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Bezsenność?
Klub Bezsenność organizuje m.in. koncerty, spotkania autorskie oraz stand-upy. Bilety na wydarzenia dostępne są często w sprzedaży online.
Kiedy został otworzony Klub Bezsenność?
Klub Bezsenność funkcjonuje od kilkunastu lat.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też