Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

X Demon

Wrocław, Wolności 7
X DemonOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wrocławskie kluby od lat kojarzą się z rozrywką na najwyższym poziomie. Nie inaczej jest w przypadku otwartego w 2015 roku klubu X-Demon Wrocław. Jest to jeden z trzech lokali sieci X-Demon – dwa pozostałe zlokalizowane są w Zielonej Górze i Poznaniu. W tym nowoczesnym centrum rozrywki na powierzchni 1800 metrów kwadratowych znajdują się 2 sale muzyczne (House/Dance & RnB) i wydzielone strefy VIP.

X-Demon powstał z myślą o organizacji najlepszych imprez na Dolnym Śląsku. Klubowe aranżacje zostały zaplanowane przez najlepszych europejskich projektantów. To w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami LED i profesjonalnym nagłośnieniem gwarantuje niezapomniane wrażenia z imprezy.

X-Demon - wydarzenia i imprezy we Wrocławiu

Mające miejsce w X-Demon wydarzenia od dawna przyciągają lokalnych mieszkańców i turystów z całego regionu. Do klubu regularnie zapraszani są goście specjalni, tacy jak DJ Salis. Jego kanał na platformie YouTube zebrał już ponad 60 tysięcy subskrybujących, a sety artysty są puszczane na imprezach w całej Polsce.

W X-Demon regularnie odbywają się również wydarzenia specjalne. W Halloween do klubu zaproszono światowej klasy animatorów, którzy zadbali o wyjątkowy klimat. Imprezowicze mieli okazję wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie.

Podczas jednej z imprez w lipcu 2022 roku w X-Demon we Wrocławiu nagrywano odcinek 17. sezonu Warsaw Shore – popularnego programu typu reality show, emitowanego na MTV Polska od 2013 roku. Wśród goszczących we wrocławskim klubie artystów znaleźli się również raperzy Mr. Polska oraz Sentino.

X-Demon - koncerty

W ostatnim czasie w X-Demon koncert grała utalentowana saksofonistka Chriss Sax, znana z różnorodnej muzyki w stylach: jazz, hip-hop, pop czy muzyki klubowej. Podczas swojej kariery odbyła trasę koncertową w ramach Tiger Tour po największych miastach Chin. Artystka gościła również na festiwalach w Hiszpanii, Szwajcarii, Egipcie czy Tajlandii.

A co czeka Cię w nadchodzących tygodniach? Do najważniejszych w X-Demon wydarzeń można zaliczyć koncert Cypisa – polskiego wokalisty i producenta muzycznego. Jego utwór “Gdzie jest biały węgorz? (Zejście)” zajął 1. miejsce na brytyjskim Spotify jako Top 50 Viral. Największe hity Cypisa na YouTube przekraczają kilkanaście milionów wyświetleń.

X-Demon – wydarzenia, które warto zobaczyć

Energetyczna atmosfera i ekscytujące życie nocne w X-Demon we Wrocławiu czeka Cię w każdy piątek i sobotę. Wyjście do klubu to świetna okazja do wspólnego spędzenia Sylwestra, Mikołajek i wielu innych eventów. 

W grudniu będzie okazja bawić się również do hitów niemieckiego zespołu trance – Cosmic Gate. Będzie to pierwszy występ tego legendarnego duetu we Wrocławiu od ponad 10 lat. Planujesz wybrać się na jedno z nadchodzących wydarzeń? Do X-Demon bilety możesz zarezerwować już teraz.

X-Demon – bilety

X-Demon we Wrocławiu to nowoczesne centrum rozrywki dla mieszkańców całego Dolnego Śląska. To tutaj ze swoimi fanami bawią się najwięksi polscy artyści, DJ-e i producenci muzyczni. Odbywające się w X-Demon koncerty są niezapomnianym przeżyciem dla osób spragnionych najlepszej rozrywki klubowej. Chcesz spędzić wyjątkowy wieczór panieński, zorganizować imprezę firmową lub urodziny? Wybierz X-Demon. Bilety dla uczestników możesz zarezerwować już teraz, bez wychodzenia z domu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się X-Demon?
X-Demon to jeden z bardziej rozpoznawalnych klubów nocnych we Wrocławiu, zlokalizowany przy Placu Wolności 7. Lokale sieci X-Demon znajdują się również w Zielonej Górze i Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w X-Demon?
W X-Demon czekają na Ciebie najlepsze imprezy klubowe w regionie. Odbywają się tu koncerty najpopularniejszych raperów, DJ-ów i producentów muzycznyc
Kiedy został otworzony X-Demon?
Oficjalne otwarcie klubu X-Demon we Wrocławiu miało miejsce w 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też