shared.category-mega-menu.onTime

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Rynek Nowomiejski

Rynek Nowomiejski

Toruń, Rynek Nowomiejski
Rynek NowomiejskiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Rynek Nowomiejski w Toruniu jest centralnym placem średniowiecznego Nowego Miasta Torunia, wchodzącym razem ze Starym Miastem w skład obszaru wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego zabytkowa zabudowa nie jest tak bogata jak ta gotycka Rynku Staromiejskiego, ale wiele kamienic pamięta czasy XV stulecia. Niegdyś, plac Nowego Torunia pełnił głównie funkcję handlową. Po dziś dzień jest również targowiskiem. Rynek Nowomiejski w Toruniu jest również organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych oraz koncertów, z udziałem znanych artystów, chętnie oglądanych przez szeroką publiczność.

Organizowane na Rynku Nowomiejskim w Toruniu koncerty i wydarzenia to propozycja dla wszystkich miłośników kultury i muzyki na żywo. Obiekt oferuje wiele propozycji interesującego spędzania czasu dla całej rodziny. To wyjątkowe miejsce wydarzeń kulturalnych, ale również sportowych rozgrywek, które regularnie są tu organizowane. Na bieżące i nadchodzące w obiekcie imprezy, bilety dostępne są do kupienia przez Internet i na eBilet.pl.

Rynek Nowomiejski w Toruniu – wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Rynek Nowomiejski w Toruniu? Wydarzenia, które mają tam miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Zawody sportowe są eventami dedykowanymi przede wszystkim fanom sportu, piłki siatkowej i rywalizacji. Odbywające się tu koncerty i wydarzenia stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na dobrą zabawę i odskocznię od codziennych spraw. Na nadchodzące eventy, odbywające się na Rynku Nowomiejskim w Toruniu, bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej i internetowej, m.in. na platformie eBilet.pl.

Jakie eventy miały miejsce na Rynku Nowomiejskim w Toruniu? Wydarzenia kulturalne, mające miejsce w tym obiekcie, to przede wszystkim wielkie widowiska, cieszące się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic. Świadczy o tym ilość sprzedanych na te wydarzenia biletów. W obiekcie odbyły się występy m.in. Kamila Bednarka, Krzesimira Dębskiego czy ORLEN Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. To wyjątkowe propozycje dla wszystkich zainteresowanych niesamowitymi emocjami, chcących przeżyć coś wyjątkowego.

Rynek Nowomiejski w Toruniu – koncerty

Rynek Nowomiejski w Toruniu jest miejscem, w którym cyklicznie odbywają się interesujące inicjatywy sportowe i kulturalne. Na odbywające się w obiekcie eventy tłumnie przybywa publiczność z całej Polski – to gwarancja niezapomnianej rozrywki w wyjątkowym miejscu. Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się na stadionie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i zawody sportowe, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Rynku Nowomiejskiego w Toruniu? Wydarzenia sportowe, które mają tu miejsce, stanowią niewątpliwie prawdziwą gratkę dla miłośników rozrywki i sportowej rywalizacji. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez sportowych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Rynek Nowomiejski w Toruniu, bilety dostępne są online przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Rynek Nowomiejski w Toruniu?
Rynek Nowomiejski znajduje się w centralnej części Torunia – jednego z największych miast województwa kujawsko-pomorskiego.
Jakie wydarzenia odbywają się na Rynku Nowomiejskim w Toruniu?
W obiekcie odbyły się występy m.in. Kamila Bednarka, Krzesimira Dębskiego czy ORLEN Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej.
Kiedy powstał Rynek Nowomiejski w Toruniu?
Rynek Nowomiejski w Toruniu powstał w 1264 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też