Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Pałac Dąmbskich w Toruniu

Pałac Dąmbskich w Toruniu

Toruń, Żeglarska 8
Pałac Dąmbskich w ToruniuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Pałac Dąmbskich w Toruniu to piękne i wyjątkowe miejsce na mapie miasta pierników. Obiekt znajduje się przy ulicy Żeglarskiej 8, na Drodze Królewskiej na Starym Mieście.

Pałac Dąmbskich w Toruniu - o obiekcie

Niezwykła architektura samego budynku przeplata się tu z najbardziej charakterystycznymi dla stylu barokowego detalami. Fasada budowli pokryta jest pięknymi ornamentami roślinnymi i uznawana jest jako jeden z nielicznych przykładów toruńskiego zdobnictwa barokowego. Obiekt został przystosowany do organizacji dużych wydarzeń kulturalnych.

Organizowanie przez Pałac Dąmbskich w Toruniu koncerty są doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego z najbliższymi. Odbywają się tu również spektakle teatralne, wystawy oraz widowiska kabaretowe. Różnorodność repertuaru imprez kulturalnych stanowi świetną alternatywę dla widzów w każdym wieku. Dlaczego warto odwiedzić Pałac Dąmbskich w Toruniu? Na wydarzeniach, które mają tu miejsce, widzowie dobrze się bawią. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bilety na nadchodzące eventy znajdują się w sprzedaży na eBilet.pl.

Pałac Dąmbskich w Toruniu - wydarzenia

Bogaty repertuar wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w obiekcie, to niezwykle ekscytujące propozycje koncertów, spektakli teatralnych, widowisk kabaretowych czy wystaw. Wielkie widowiska, organizowane przez Pałac Dąmbskich w Toruniu, to koncerty z elektryzującą, pełną dobrej energii muzyki na żywo. Na scenie występują bardziej lub mniej znani artyści, co stanowi doskonałą okazję do poznania nowych dźwięków. Wydarzenia odbywające się w obiekcie w Toruniu przyciągają publiczność z całej Polski.

Organizowane w Pałacu Dąmbskich w Toruniu spektakle cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Na scenie występują znani aktorzy, prezentując popularne spektakle, które wzbudzają pełną gamę uczuć. Jakie wydarzenia miały zatem miejsce w Pałacu Dąmbskich w Toruniu? Na koncertach na scenie sali widowiskowej pałacu można było zobaczyć m.in. cykl koncertów Jazzowych „Apollos" – połączenie warstwy muzycznej z oryginalnymi filmami i zdjęciami NASA oraz Orange Trane. W obiekcie organizowane są również wystawy, m.in. wystawa dotycząca Poli Negri, spektakle, takie jak „Morderstwo dla dwojga”, „Siostry Parry” czy „Jacek i Placek na tropie księżyca”. Bilety do Pałacu Dąmbskich w Toruniu na nadchodzące eventy do nabycia są na stronie eBilet.pl.

Pałac Dąmbskich w Toruniu - wydarzenia

Obiekt w Toruniu jest miejscem, w którym odbywa się wiele niezapomnianych imprez muzycznych i kulturalnych. Na organizowane przez Pałac Dąmbskich w Toruniu wydarzenia bilety dostępne są online. Kalendarium nadchodzących koncertów i atrakcji kulturalnych przyciąga tłumy widzów w każdym wieku. Dlaczego warto odwiedzić Pałac Dąmbskich w Toruniu? Na spektaklach zobaczymy popularne nazwiska aktorów sceny teatralnej.

Wydarzenia kulturalne, odbywające się w tym wyjątkowym miejscu, stanowią obietnicę szampańskiej zabawy. Zapoznaj się z repertuarem – sprawdź Pałac Dąmbskich w Toruniu. Bilety na nadchodzące wydarzenia są dostępne m.in. w naszym serwisie internetowym. Spektakle w Pałacu Dąmbskich w Toruniu są gwarancją niezapomnianych przeżyć i wielkich emocji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Pałac Dąmbskich w Toruniu?
Pałac Dąmbskich w Toruniu mieści się przy ulicy Żeglarskiej 8 w Toruniu.
Jakie wydarzenia odbyły się w Pałacu Dąmbskich w Toruniu?
W Pałacu Dąmbskich w Toruniu organizowane są wydarzenia muzyczne. Odbył się tu m.in. koncert jazzowy z udziałem znanych artystów.
Kiedy został utworzony Pałac Dąmbskich w Toruniu?
Pałac Dąmbskich w Toruniu powstał pod koniec XVII wieku. Od 2013 roku jest siedzibą Teatru Muzycznego.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też