Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu

Toruń, Wały Gen. Sikorskiego 19 – wejście od ul. Uniwersyteckiej
Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w ToruniuOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu to jeden z najważniejszych obiektów w Polsce. Muzeum zajmuje się gromadzeniem i dokumentowaniem kultury ludowej i etnografii wszystkich regionów Polski i świata. Obiekt został wyposażony w wygodne miejsca siedzące, odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy oraz w scenę, na której odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych oraz koncertów z udziałem znanych artystów muzycznych.

Eventy mające tu miejsce wzbudzają duże zainteresowanie wśród mieszkańców miasta i okolic, o czym świadczy liczba sprzedawanych na nie biletów. Mnogość zróżnicowanych propozycji kulturowych, które organizuje Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu to okazja do spędzenia wyjątkowych chwil na koncertach swoich ulubionych artystów i wydarzeniach tematycznych, które z pewnością dostarczą sporo emocji. Na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego, bilety dostępne są przez Internet i na eBilet.pl.

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu – wydarzenia

Toruń to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Urzeka turystów wspaniałą starówką i zabytkami, które z pewnością zaciekawią nie tylko miłośników architektury i historii. Urokliwy amfiteatr, zlokalizowany przy Muzeum Etnograficznym, to miejsce, gdzie kwitnie życie kulturalne. Na scenie obiektu odbywa się mnóstwo niezapominanych wydarzeń, w tym koncerty, spektakle, wystawy oraz pokazy.

Na scenie Amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu goszczą znani artyści – zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i ci, mniej znani szerokiej publiczności. Mające tu miejsce koncerty to okazja do ujrzenia na żywo występów ulubionych gwiazd, których występy z pewnością na długo zapadną w pamięć. Atrakcje, odbywające się w Amfiteatrze, przyciągają widzów poszukujących sposobów na dobrą zabawę w gronie najbliższych. Mające tu miejsce koncerty, to występy muzyków, prezentujących różne gatunki muzyczne, dzięki czemu, każdy widz znajdzie tu coś dla siebie.

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu – koncerty

Wyjątkowe propozycje występów artystycznych przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym widzom. Jaki artystów ugościła scena Amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu? Swoje występy zaprezentowali tu m.in. Ania Dąbrowska, Anna Maria Jopek, Krzysztof Cugowski, Hey, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska, KRÓL, Mela Koteluk, Fisz Emade Tworzywo oraz Brodka. Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych, dlatego wiele miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje eventów dopasowanych pod swoje gusta. Na nadchodzące wydarzenia bilety do nabycia na eBilet.pl.

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu – wydarzenia – to najciekawsze propozycje kulturowe i muzyczne, których nie można przegapić. Eventy kulturalne, które mają miejsce w obiekcie, to przede wszystkim doskonała okazja do odpoczynku i dobrej zabawy. Placówka słynie również z organizacji imprez tematycznych, którym oprócz występów artystycznych towarzyszy masę niespodzianek. Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców miasta i okolic.

Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu – bilety

Nadchodzące w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu koncerty i wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych, które na długo zapadną w pamięć niejednemu widzowi. Rozrywka, którą oferuje obiekt, cieszy się od zawsze dużą popularnością. Aby nie przegapić fantastycznych propozycji widowisk kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym repertuarem. Nie czekaj, zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące wydarzenia, organizowane przez Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu, bilety dostępne są przez Internet i na eBilet.pl. Na odwiedzających obiekt w Toruniu, czekają liczne niezapomniane atrakcje rozrywkowe.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu?
Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu znajduje się przy wałach Gen. Sikorskiego 19.
Jakie wydarzenia odbywają się w Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu?
W Amfiteatrze Muzeum Etnograficznego odbyły się m.in. występy Super Duo – Mariana Opania i Wiktora Zborowskiego, koncerty Ani Dąbrowskiej oraz Brodki.
Kiedy został otworzony Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu?
Amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu został utworzony w 1989 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też