Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Dom Kultury Idalin

Dom Kultury Idalin

Radom, Bluszczowa 4
Dom Kultury IdalinOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Dom Kultury Idalin w Radomiu został wybudowany w 1973 r. w ramach czynu społecznego, podjętego przez mieszkańców samej dzielnicy Idalin. Przez pierwsze lata działalności, Dom Kultury Idalin funkcjonował jako placówka dzielnicowa, stanowiąca element struktury Radomskiego Ośrodka Kultury. Dom Kultury zyskał niezależność w 1991 roku, kiedy został uznany samodzielną placówką miejską.

Organizowane w Domu Kultury Idalin wydarzenia mogą odbywać się na mieszczącej aż 250 osób sali widowiskowej – w przypadku wydarzeń o nieco mniejszej skali, mogą one odbywać się również na sali wystawowo-konferencyjnej. 

Dom Kultury Idalin – wydarzenia

Radomski Dom Kultury Idalin posiada również bogate zaplecze infrastrukturalne. Na terenie placówki znajduje się m.in. biblioteka, świetlica środowiskowa, pracownia plastyczno-modelarska oraz kubryk żeglarski. Wśród działających sekcji warto wyróżnić m.in. zajęcia wokalne, aerobik (obejmujący fitness 40+, szkołę kręgosłupa, pilates oraz jogę), zajęcia plastyczno-rękodzielnicze i koło modelarskie.

Warto również nadmienić, że na terenie Domu Kultury Idalin działają również stowarzyszenia i kluby, takie jak Klub Seniora, Stowarzyszenie "Inicjatywa Lokalna” oraz Klub Modelarsko-Historyczny "Sokół”. Mnogość dostępnych sposobów spędzania czasu wolnego sprawia, że oferta radomskiego domu kultury od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród lokalnej społeczności.

Dom Kultury Idalin – stand-up

Wśród różnorodnych wydarzeń zorganizowanych w Domu Kultury Idalin, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Radomia i okolicznych miejscowości, warto w szczególności wyróżnić stand-up pod tytułem "Mój pierwszy raz". Na scenie ośrodka kultury zagościła Mama Na Obrotach, znana twórczyni z TikToka, wraz z którą wystąpił Mr. Boomer w charakterze supportu.

"Program "Mój pierwszy raz" to autorska produkcja, która jest debiutem artystycznym. W jego treści autorka porusza tematy związane z nowymi doświadczeniami w swoim życiu, takimi jak rodzina, relacje ze swoimi fanami i konfrontacja z hejterami. Nie zabraknie również jej kultowych stylizacji, które dodają wyjątkowego klimatu całemu występowi.

Mama Na Obrotach podkreśla, że stworzenie tego programu było dla niej zarówno wielkim wyzwaniem, jak i źródłem ogromnej satysfakcji. Ważne jest dla niej osobiste spotkanie z tymi, którzy codziennie wspierają ją w internecie. Warto też podkreślić, że cały program "Mój pierwszy raz” został stworzony i spisany osobiście przez Mamę Na Obrotach, choć otrzymała także cenne wsparcie od doświadczonych postaci ze świata teatru i komedii.

Dom Kultury Idalin – bilety

Planujesz wybrać się na wydarzenia, wspierane przez Dom Kultury Idalin? Bilety na część z planowanych eventów są dostępne w wygodnej dystrybucji on-line na platformie sprzedażowej eBilet.pl. Aby zapisać się na zajęcia w ramach kół i sekcji, należy skontaktować się bezpośrednio z pracownikami instytucji. Już dziś zapoznaj się z ofertą radomskiego domu kultury i rozwijaj swoje zainteresowania artystyczne lub spędź czas z rodziną i przyjaciółmi.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Dom Kultury Idalin?
Dom Kultury Idalin znajduje się przy ulicy Bluszczowej 4 w Radomiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Domu Kultury Idalin?
Realizowane w Domu Kultury Idalin wydarzenia obejmują zarówno działalność zorientowaną wokół kół artystycznych i tematycznych, jak i eventów o charakterze komercyjnym.
Kiedy został otworzony Dom Kultury Idalin?
Dom Kultury Idalin został wybudowany w 1973 roku. Placówka uzyskała samodzielność administracyjną w 1991 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też