Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Explosion Club Radom

Explosion Club Radom

Radom, Stanisława Wernera 10A
Explosion Club RadomOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Radom to miasto województwa mazowieckiego, które jest dobrze znane z licznych koncertów oraz eventów rozrywkowych i kulturalnych. Szczególnym punktem na imprezowej mapie tego miasta jest Explosion Club Radom – wydarzenia odbywające się w tym klubie zapadają w pamięci na długi czas. Znajdujący się przy ul. Stanisława Wernera 10A, lokal od 2015 roku regularnie zaprasza popularnych artystów muzycznych i nie tylko.

Explosion Club Radom – wydarzenia, o których mówi się do dziś

Mające miejsce w Explosion Club Radom wydarzenia rozrywkowe odbijają się dużym echem w całym regionie – nie inaczej było w przypadku Wielkich Otrzęsin Radomia 2022, podczas których młodzież ze szkół średnich bawiła się do późnych godzin nocnych. Podczas wrześniowych otrzęsin dominowały radiowe hity, elektroniczna muzyka klubowa i taneczne dźwięki latino.

Prawdziwe eksplozje w Explosion Club Radom miały miejsce 10 lutego 2024 roku, na imprezie zorganizowanej z okazji zakończenia karnawału. Tego dnia w Explosion Club Radom wydarzenie karnawałowe zdominował założony w 2010 roku zespół muzyczny disco polo Piękni i Młodzi – do najpopularniejszych hitów tej grupy zaliczają się “Ona jest taka cudowna” z ponad 95 milionami wyświetleń na YouTube, “Niewiara” (78 milionów wyświetleń) oraz “Kocham się w Tobie” (73 miliony wyświetleń).

Wśród organizowanych przez Explosion Club Radom wydarzeń warto wyróżnić również oficjalne zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Z tej okazji podczas Disney Party klubowicze mogli przenieść się w bajeczny klimat wspomnień z dzieciństwa i bawić się wraz z Piratami z Karaibów, Herkulesem i Księżniczkami Disneya.

Explosion Club Radom – koncerty w ostatnim czasie

Każdy, kto szuka dobrej zabawy przy głośnej, klubowej muzyce, powinien odwiedzić Explosion Club Radom – koncerty w tym miejscu grali najpopularniejsi artyści z całej Polski. Wśród nich znalazł się Ronnie Ferrari znany z takich przebojów jak “Ona by tak chciała”, “Origami”, “Yakuza” czy “Ruskacz”. Dla fanów disco polo i muzyki klubowej w 2021 roku w Explosion Club Radom koncerty zagrali również Miły Pan oraz Dejv.

Z kolei osoby preferujące bardziej hip-hopowe brzmienia, swoją obecnością w Explosion Club Radom 19 listopada 2021 roku zaszczycił Tede. Uznawany swego czasu za najlepszego rapera w Polsce, Jacek „Tede” Graniecki sprzedał ponad 300 tysięcy egzemplarzy płyt, został pięć razy nominowany do nagrody Fryderyka, a jego albumu siedmiokrotnie plasowały się na pierwszym miejscu listy OLiS. Podczas organizowanych w Explosion Club Radom koncertów w ubiegłych miesiącach występowali również B.R.O, Stachursky, Qbik, Kubańczyk, zespół Camasutra i wielu więcej popularnych artystów.

Explosion Club Radom – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Co w najbliższym czasie czeka na gości Explosion Club Radom? Wydarzenia cykliczne cieszące się dużym zainteresowaniem to między innymi imprezy z cyklu Back to the Past, które przenoszą uczestników w lata 80. i 90. Kolejnym nadchodzącym do Explosion Club Radom wydarzeniem są odbywające się 15 marca 2024 roku Wielkie Połowinki Radomia, czyli licealna impreza dla uczniów wszystkich szkół średnich.

Explosion Club Radom – bilety na wydarzenia i koncerty

Explosion Club Radom to obowiązkowy punkt na imprezowej mapie miasta, w którym czekają na Ciebie długie godziny zabawy przy dobrej, klubowej muzyce. Poczuj klimat najlepszych imprez w regionie i wybierz się do Explosion Club Radom – bilety na nadchodzące wydarzenia i koncerty zarezerwujesz na platformach internetowych, takich jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Explosion Club Radom?
Explosion Club Radom znajduje się w centrum handlowym Radomskie Hale Mięsne, przy ul. Wernera 10.
Jakie wydarzenia odbywają się w Explosion Club Radom?
Wśród organizowanych w Explosion Club Radom wydarzeń warto wyróżnić koncerty popularnych polskich artystów, imprezy tematyczne, otrzęsiny i wiele więcej.
Kiedy został otworzony Explosion Club Radom?
Explosion Club Radom został otworzony w 2015 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też