Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr

Radom, Parkowa 1
Miejski Ośrodek Kultury AmfiteatrOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr to nowoczesna instytucja oświatowa, prowadząca wiele fantastycznych warsztatów zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Obiekt posiada największą w Radomiu scenę oraz widownię mieszczącą ponad 6000 osób. Został wyposażony w odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, co pozwala na organizowanie wydarzeń kulturalnych i koncertów z udziałem artystów z Polski i zagranicy.

Organizowane w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych czy teatralnych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Eventy kulturalne, mające tu miejsce cieszą się dużym zainteresowaniem widzów w każdym wieku, o czym świadczy ilość sprzedawanych na nie biletów.

Dlaczego warto odwiedzić Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr? Na odbywających się tu kabaretach i koncertach zawsze dopisuje pełna frekwencja, a widowiska te, przyciągają publiczność spragnioną rozrywki. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze i ogólna pozytywna atmosfera — to wyróżniki mających tu miejsce eventów.

Na scenie obiektu widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo występy m.in. Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabarety Skeczów Męczących, Kabaretu Młodych Panów oraz Kabaretu Smile. Swoje koncerty zaprezentowali tu również – Janek Samołyk, Dorota Osińska, Wilki, Ira oraz Lady Pank. Na wiele spośród nadchodzących w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr – koncerty

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr uznawany jest przez mieszkańców za wyjątkowe miejsce, oferujące mnóstwo możliwości ciekawego spędzenia wolnego czasu. Miłośnikom muzyki na żywo i widowisk kabaretowych z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych organizowanych w obiekcie. Zróżnicowany repertuar nadchodzących tu wydarzeń, pełen jest ciekawych, które z pewnością wzbudzą duże emocje u niejednego widza.

Odbywające się w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr wydarzenia to występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. Na organizowanych w obiekcie kabaretach i wydarzeniach kulturalnych widać tłumy widzów miłośników rozrywki w każdej jej formie. Mieszkańcy Radomia i okolic chętnie odwiedzają to miejsce, bo dzieje się tu naprawdę dużo.

Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr?
Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr znajduje się przy ul. Parkowej 1 w Radomiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr?
W obiekcie mają miejsce wydarzenia kulturalne, kabarety i koncerty. Odbyły się tu m.in. występu Kabaretu Neo-Nówka, Kabaretu Paranienormalni oraz koncert Lady Pank.
Kiedy został otworzony Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr?
Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr został oddany do użytku w 1980 roku, ale funkcjonował wtedy jako Radomski Ośrodek Kultury. Pod współczesną nazwą funkcjonuje od 1995 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też