Newsletter

Na czasie

drift-masterswe-will-rock-youopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Radomskie Centrum Sportu

Radomskie Centrum Sportu

Radom, ul. Struga 63
Radomskie Centrum SportuOpisLokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Radomskie Centrum Sportu to wielofunkcyjny obiekt odpowiadający światowym standardom. Jej parametry funkcjonalno-przestrzenne i spełnienie wymogów międzynarodowych federacji sportowych umożliwią przeprowadzenie rozgrywek w rożnych dyscyplinach sportów halowych. Nie można zapominać także o stworzeniu możliwości wykorzystania projektowanej hali jako miejsca do organizacji widowisk kulturalnych, konferencji, wystaw, koncertów i targów.

Radomskie Centrum Sportu – wydarzenia

Co dzieje się w Radomskim Centrum Sportu? Wydarzenia w tym obiekcie mają przede wszystkim charakter sportowy. Dzięki temu, że hala przystosowana jest do specyfiki i wymagań różnych dyscyplin, coraz więcej rozgrywek sportowych będzie gościło właśnie w Radomskim Centrum Sportu – wydarzenia, które odbyły się do tej pory, m.in. mecze siatkówki, tenisa ziemnego czy gale sportów walki, pokazują, że to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych obiektów, zarówno dla zawodników, jak i kibiców.

Imprezy Sportowe nie są jedynymi eventami, jakie gości Radomskie Centrum Sportu – wydarzenia, które mogą odbywać się w tej hali to także koncerty, występy teatralne, kabarety, stand upy i wiele innych artystycznych przedsięwzięć.

Radomskie Centrum Sportu – wydarzenia 2022

W 2022 roku polskie siatkarki rozegrały w Radomskim Centrum Sportu dwa towarzyskie mecze z reprezentacją Korei Południowej. Również tutaj wszyscy okoliczni i nie tylko okoliczni miłośnicy klocków, mogli wziąć udał w Mazowieckim Festiwalu Klocków i podziwiać najbardziej kreatywne budowle. Na tym jednak na koniec eventów, które gości Radomskie Centrum Sportu – wydarzenia 2022 będą odbywały się do końca roku i zadowolą bardzo szerokie grono publiczności. Wśród najbardziej wyczekiwanych występów w radomskiej hali jest legendarny Musical Metro.

Radomskie Centrum Sportu – bilety

Interesują Cię wydarzenia sportowe i kulturowe w Radomskim Centrum Sportu? Chcesz na żywo kibicować polskim sportowcom w międzynarodowych rozgrywkach lub wspierać miejscowe kluby w zmaganiach ligowych? A może chcesz pójść na ciekawy koncert lub występy innych artystów? Sprawdzaj na bieżąco, co dzieje się w Radomskim Centrum Sportu – bilety na wydarzenia w radomskiej hali znajdziesz na eBilet.pl.

Jeśli mieszkasz w okolicy i nie chcesz przegapić niczego, co dzieje się w Radomskim Centrum Sportu, włącz alert dla tego miejsca i otrzymuj powiadomienia o nadchodzących wydarzeniach. Dzięki temu będziesz jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o możliwości kupienia biletów, i na pewno nie przegapisz ich dostępności.

Lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
One Night Festival

One Night Festival

03.09.2023

Radom

Polska Noc Kabaretowa 2023

Polska Noc Kabaretowa 2023

02.06-26.11.2023

Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała i inne

Kabaret Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka

16.06.2023-17.03.2024

Będzin, Bełchatów, Bydgoszcz i inne

FAQ

Gdzie znajduje się Radomskie Centrum Sportu?
Radomskie Centrum Sportu znajduje się w północno-wschodniej części miasta, w dzielnicy Nad Potokiem, przy Ulicy Struga 63.
Jakie wydarzenia odbyły się w Radomskim Centrum Sportu?
W Radomskim Centrum Sportu regularnie odbywają się rozgrywki sportowe z udziałem lokalnych drużyn. Tutaj swoje towarzyskie mecze z Koreą Południową rozegrała reprezentacja Polski siatkarek. Odbyły się tu także Mazowiecki Festiwal Klocków, 29. i 30. Gala Babilon MMA, mecz Polska–Rumunia w ramach Billie Jean King Cup w tenisie, Gala KSW 68 czy występ kabaretu Neo-nówka.
Kiedy zostało utworzone Radomskie Centrum Sportu?
Radomskie Centrum Sportu to nowy obiekt na mapie Radomia. W grudniu 2021 roku nowa Hala Radomskiego Centrum Sportu została odebrana przez Powiatowego Inspektora Budowlanego i oddana do użytku. Od tamtej pory w hali mogą odbywać się imprezy sportowe, koncerty oraz inne wydarzenia.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn