Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce MCSW Elektrownia

MCSW Elektrownia

Radom, Mikołaja Kopernika 1
MCSW ElektrowniaOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kino Elektrownia mieści się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu na ulicy Kopernika 1. Prezentuje kino ambitne i niezależne z Polski i zagranicy. Pierwszy seans odbył się 9 listopada 2015 roku. Wygląd sali inspirowany jest prywatnym kinem studyjnym należącym do George'a Lucasa.

Bilety do Kina na Filmy 2D i 3D

Zapraszamy do Kina Elektrownia na projekcje filmów nagrodzonych podczas prestiżowych festiwali filmów na całym świecie. Na repertuar składają się: przeglądy filmowe, filmy dla dzieci, premiery ogólnopolskie, pokazy plenerowe, Dyskusyjny Klub Filmowy, spotkania z twórcami, Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik. Projekcje filmów odbywają się w sali wyposażonej w najnowocześniejszą aparaturę: projektor cyfrowy 4K, 3D oraz system dźwiękowy w standardzie 7.1 firmy Meyer Sound.

Kino Elektorwnia w Radomiu

W obiekcie organizowanych jest także szereg inicjatyw kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych. Są wśród nich ciekawe wystawy, koncerty, warsztaty i pokazy specjalne przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Mieści się tu również klimatyczna Cafe Elektrownia, która jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe, jak i chwilę relaksu z kawą i ciastkiem. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" to ważna przestrzeń kulturalna miasta, której pięknie odrestaurowane, postindustrialne wnętrza zachęcają do spędzania tu wolnego czasu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też