Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce MCSW Elektrownia

MCSW Elektrownia

Radom, Mikołaja Kopernika 1
MCSW ElektrowniaOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kino Elektrownia mieści się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu na ulicy Kopernika 1. Prezentuje kino ambitne i niezależne z Polski i zagranicy. Pierwszy seans odbył się 9 listopada 2015 roku. Wygląd sali inspirowany jest prywatnym kinem studyjnym należącym do George'a Lucasa.

Bilety do Kina na Filmy 2D i 3D

Zapraszamy do Kina Elektrownia na projekcje filmów nagrodzonych podczas prestiżowych festiwali filmów na całym świecie. Na repertuar składają się: przeglądy filmowe, filmy dla dzieci, premiery ogólnopolskie, pokazy plenerowe, Dyskusyjny Klub Filmowy, spotkania z twórcami, Zimowy Przegląd Filmowy Koksownik. Projekcje filmów odbywają się w sali wyposażonej w najnowocześniejszą aparaturę: projektor cyfrowy 4K, 3D oraz system dźwiękowy w standardzie 7.1 firmy Meyer Sound.

Kino Elektorwnia w Radomiu

W obiekcie organizowanych jest także szereg inicjatyw kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych. Są wśród nich ciekawe wystawy, koncerty, warsztaty i pokazy specjalne przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Mieści się tu również klimatyczna Cafe Elektrownia, która jest idealnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe, jak i chwilę relaksu z kawą i ciastkiem. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" to ważna przestrzeń kulturalna miasta, której pięknie odrestaurowane, postindustrialne wnętrza zachęcają do spędzania tu wolnego czasu.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn