Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce HALA MOSiR Radom

HALA MOSiR Radom

Radom, Narutowicza 9
HALA MOSiR RadomOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala MOSiR w Radomiu to jeden z kluczowych obiektów sportowych w całym mieście. Instytucji podlegają również takie placówki, jak pływalnie "Neptun", "Delfin" i "Orka", korty tenisowe, boisko, lodowisko, Ośrodek Wypoczynkowy Borki, Centrum Informacji Turystycznej oraz radomskie hale widowiskowo-sportowe.

Na terenie obiektu odbywają się różne imprezy kulturalne, zarówno eventy sportowe, jak i spektakle kabaretowe oraz festiwale muzyczne. 

Hala MOSiR w Radomiu: koncerty

Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszyła się w ostatnim czasie kultowa już impreza jazzowa – Cafe Jazz Festival, która odbyła się w Hali MOSiR w Radomiu. Bilety na event dostępne były dla każdego – organizatorzy zadbali o wstęp wolny. Koncert odbył się nad zalewem w Borkach, w otoczeniu kąpieliska i magicznego szlaku turystycznego.

W trakcie trwania imprezy miał także miejsce zlot samochodów kempingowych oraz warsztat dla miłośników napojów kofeinowych, podczas którego zaprezentowano alternatywne metody parzenia kawy. Na scenie wystąpiły takie grupy, jak Jazz Band Ball Orchestra & Karen Edwards, Leliwa Jazz Band & Iwona Skwarek oraz Art Blues Band.

Jakie jeszcze wydarzenia muzyczne odbyły się w Hali MOSiR w Radomiu? Koncerty organizowane są w tym miejscu regularnie. W czerwcu na terenie radomskiego obiektu miało miejsce wydarzenie dedykowane słuchaczom radia VOX FM. "Najlepszy Koncert Świata" to impreza plenerowa, która prowadzona jest z mobilnego studia. Na scenie nad zalewem w Borkach wystąpili tacy artyści, jak Miły Pan, Power Play czy Racisova.

Hala MOSiR w Radomiu: kabarety

Jakie grupy komediowe gościły w Hali MOSiR w Radomiu? Kabaret Neo-Nówka pojawił się w Radomiu w kwietniu tego roku, przyciągając całe tłumy miłośników tego typu spektakli. Bilety na wydarzenie dostępne były do kupienia m.in. drogą elektroniczną.

Imprezą, która przyciągnęła liczne tłumy, była także tegoroczne Polska Noc Kabaretowa. Podczas eventu na scenie Radomskiego Centrum Sportu wystąpił Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile czy Kabaret Skeczów Męczących. Inscenizacje poruszały różne tematy, komentując polityczne, obyczajowe oraz damsko-męskie dylematy.

Hala MOSiR w Radomiu: wydarzenia sportowe

Imprezy sportowe cieszyły się tego lata ogromnym zainteresowaniem fanów tenisa, m.in. za sprawą turnieju Lotos Radom Open ITF 25 Womens, który zorganizowany został w Hali MOSiR w Radomiu. Wydarzenie to skupiło ponad 40 niezwykle utalentowanych zawodniczek.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala MOSiR w Radomiu?
Budynek główny radomskiego MOSiR-u znajduje się przy ulicy Narutowicza 9, w bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. W skład obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu wchodzi również lodowisko, hale, korty, stadiony, Aquapark Neptun, Pływalnia Delfin, Pływalnia Orka, Ośrodek Borki oraz Centrum Informacji Turystycznej.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali MOSiR w Radomiu?
Imprezy sportowe to niejedyne eventy, organizowane przez Hale MOSiR w Radomiu. Kabarety, festiwale czy zajęcia grupowe – radomska placówka regularnie przyciąga dziesiątki i setki chętnych uczestników.
Kiedy została utworzona Hala MOSiR w Radomiu?
Radomski MOSiR rozpoczął swoją działalność 1 stycznia 1996 roku. Od 2014 roku obiekt stanowi własność Gminy Miasta Radom.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też